banner476

PTT'den personeline 2 bin TL nakit destek

PTT AŞ. Genel Müdürü Hakan Gültekin, "Koronavirüs hastalığı ile mücadelede büyük bir özveriyle görev yapan personelimize 2 bin lira nakit destek vereceğiz." dedi.

Özel 12.05.2020, 18:30 12.05.2020, 18:34
PTT'den personeline 2 bin TL nakit destek

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi'nden (PTT AŞ) yapılan açıklamada, yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile mücadele süresince gişelerde ve dağıtım alanlarında çalışan personele net 2 bin TL nakit destek ödemesi yapılacağı bildirildi.

PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten, 180 yıldır tüm zorlu koşullarda milletinin yanında olan PTT’nin, ülke ekonomisinde lokomotif bir konumda bulunduğunu söyleyerek, çalışanları için önemli bir karar hayata geçirdiklerini belirtti. Gülten, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yüksek iradeleri ve talimatları, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’nun himaye ve destekleriyle fedakârca çalışan PTT personelimize net 2 bin TL katkı ödemesi yapacağız. Bu gibi zamanlarda verilen hizmetin karşılığı parayla ölçülemez. Personelimize yapacağımız bu katkı, başarıları ve özverilerinin ödüllendirilmesi olarak değerlendirilmelidir. Çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@