banner476

Sözleşmeli Öğretmenlik Tercih Başvuru Ekranı (ilkatama meb gov tr )

20 bin Sözleşmeli Öğretmen Başvuru Ekranı Sayfası (ilkatama meb gov tr ) adfresinde erişime açılacak.Öğretmen atamaları tercih sayfası aracılığıyla öğretmen atamaları başvuru sayfası .

Özel 09.03.2020, 08:50 09.03.2020, 14:53
Sözleşmeli Öğretmenlik Tercih  Başvuru Ekranı (ilkatama meb gov tr )

Öğretmen atamaları süreci son aşamalarından olan Öğretmen atama tercihleri her zaman olduğu gibi 20 bin sözleşmeli öğretmen atamasında da  öğretmen tercih başvuru ekranı olan ilk atama meb gov tr adresinden öğretmen adaylarına açılacak. Öğretmen tercih başvuru ekranı olan ilk atama meb gov tr adresinde  tercih yapacak öğretmenler sisteme iki farklı şekilde girebilir ; 

Tercih yapacak adaylar E-devlet şifresi ile giriş yapacakları gibi ayrıca sistem tarafından istenilecek kişişel bilgileri girip ilkatama.meb.gov.tr Sözleşmeli öğertmenlik başvuru sayfasına giriş sağlayıp tercihlerini yapabilecek.

20 bin sözleşmeli öğretmen için tercih başvuruları  ilkatama.meb.gov.tr ekranı açılacak şu an itibari ile kapalı olan başvuru sayfası tercihler başladığı an aktif olacaktır. 

Her zaman olduğu gibi öğretmen atamalarına dair  atamalardan sonrada Öğretmenler ile ilgili en hızlı ve günce bilgiyi mebppersonel.com sitemizde bulabileceksiniz .

Bizleri takip etmeyi unuymayınız..

Yorumlar (13)
BÜŞRA POLAT 5 ay önce
Sistem saat kaçta açılır
Yaşar hoca 5 ay önce
Şu an henüz daha erken perşembe günü öğleden sonra açıklayın, çocukların iki ayağını bir papuca koyun, ondan sonra mem de niye yığılma var diye sitem edin, Bravo size
Yaşar hoca 5 ay önce
Şu an henüz daha erken perşembe günü öğleden sonra açıklayın, çocukların iki ayağını bir papuca koyun, ondan sonra mem de niye yığılma var diye sitem edin, Bravo size
Mehtap 5 ay önce
Beklemekten bir hal olduk gelsin artık zaman
ali 5 ay önce
biz de bekliyoruz kac saattir. var mı bi cevap acaba? meb i de ariyoruz cevap vermiyorlar telefonlara
Muallim 5 ay önce
Yahu ne bekletirsiniz bu çocukları. Zevk mi alıyorsunuz bundan anlamak mümkün değil.
Bir Öğretmen 5 ay önce
Hadiiii
Çağatay 5 ay önce
Şimdi kalk MEB den fayda bekle. Kendine hayrı yok. Yıl 2020 dünyanın sonu geldi halen daha internetten yapılan tercih şubede onaylatılacak. Güler misin ağlar mısın?
Özlem 5 ay önce
Bi kerede bekletmeyin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@