banner476

Tercihler Pazartesi Günü Başlıyor .Gaziantep İl MEM Mülakat İtiraz Sonuçlarını Hala Açıklamadı.

20 bin öğretmen ataması için tercihler Pazertesi günü başlıyor.Gaziantep İl MEM Mülakat İtiraz Sonuçlarını Hala Açıklamadı.

Özel 07.03.2020, 19:39
Tercihler Pazartesi Günü Başlıyor .Gaziantep İl MEM Mülakat İtiraz Sonuçlarını Hala Açıklamadı.

20 bin Öğretmen ataması için sona doğru yaklaşılıyor.MEB tarafından açıklananan atama takvimine göre başvurular 9 Mart 2020 Pazartesi günü başlayıp 13 Mart 2020 Cuma günü ise sona erecek ve  atama sonuçları 18 Mart 2020 tarihinde yapılacak. 25 Şubat tarihinde açıklanan mülakat sonuçları sonra ise 26-28 Şubat tarihlerinde mülakat sonuçlarına itirazlar alındı ve yayımlanan atama takvimine göre itiraz sonuçlarıın ise 6 Mart Cuma günü açıklanması öngülürmüştü. 

Mülakat sonuçlarına itiraz eden öğretmenlerden mebpersonel.com sitemize gelen mesajda itiraz sonuçlarının açıklama tarihinin 6 Mart olmasına rağmen Gazientep İl Milli Eğitim Müdürlüğünün sonuçları açıklamadığı bilgisi verilmiştir.Bu bilgi doğrultusunda  sınav merkezi olan diğer illerin itiraz sonuçlarını açıkladığı fakat Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü sayfasında itiraz sonuçlarına dair bir duyuru bulunmamaktadır.

Mülakat Sınav puanına itiraz eden adaylar Gaziaantep İl Müdürlüğünün atama takvimine riyayet  edip sonuçları açıklaması beklemektedir.

www.mebpersonel.com

2020 atama takvimi.

Yorumlar (2)
adaletsiz 5 ay önce
ne bekliyorsunuz sanki sınav soucu değiişen bir kişi bile yok. vatndaşa tuzak kur sınava girsin sonra mülakatla ele...
Hasan 5 ay önce
Van il milli eğitim de açıklamadı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@