banner476

Uşak Valisi Funda Kocabıyık koltuğuna otursaydı bu hazımsızlık olur muydu?

Uşak Valisi Funda KOCABIYIK kentinin korona virüs tedbirleri kapsamında denetime çıktı, bunu sindiremeyen bazı kesimler Uşak Valisi Funda Kocabıyık’ı linç etmeye kalktı

Özel 01.04.2020, 12:40
Uşak Valisi Funda Kocabıyık koltuğuna otursaydı bu hazımsızlık olur muydu?

Uşak Valisi Funda Kocabıyık kasten linç mi ediliyor?

Korona virüs tedbirlerinin uygulanma düzeylerini görmek için Uşak Valisi Funda Kocabıyık, ekibiyle birlikte kentin en işlek caddesi olan İsmet Paşa Caddesi'nde incelemelerde bulundu. Gördüğü eksiklikleri ve kurallar uymayan vatandaşları uyardı.

Vali Funda KOCABIYIK Koronavirüs ile Mücadele Aktif Bir Şekilde Sahada

Denetimler sırasında çekilen görüntüler kasten sosyal medyaya düşüren ve bundan faydalanmak isteyen bir grup ise şu sıralar Vali Funda Kocabıyık’ı linç etmeye çalışıyor.

Vatandaşı sağlığı için uyaran Sayın Vali’nin davranışı vatandaşı azarladığı diye servis ediliyor.

 Aslında Vali Funda KOCABIYIK makamında oturup hiç dışarıya çıkmasaydı, hatta kendi ailesinin sağlığını düşünüp süreci evden uzaktan telefon ile yönetseydi bunlar olmayacaktı.

Uşak Valisi Funda KOCABIYIK halkın sağlığını kendi sağlığından önce düşündüğü için bizzat denetimlere ekibinin başında katılmış.

 Tıpkı İtalya’da da olduğu gibi salgını ciddiye almayan kişileri görünce kendi şehri, kendi insanları İtalya gibi olmasın diye sinirlenmiş ve uyarılarda bulunmuştur.

Bunun örneklerini İtalya’da gördük salgının görüldüğü günlerde halk dışarıda günlük yaşantısına hiçbir şey olmamış gibi devam ediyordu. Ancak İtalya’nın valileri, belediye başkanları halkı kurallara uyması için uyarıyor hatta isyan ediyorlardı. Şu an Avrupa’da en çok vaka görülen ve ölümlerin olduğu ülke İtalya.

Uşak Valisi Funda KOCABIYIK kendi şehrinin, ülkesinin İtalya gibi olmaması için uğraşırken, kasıtlı olarak bir kesim tarafından linç edilmektedir.

Bu linç kampanyasına su taşıyanlar Türkiye’nin bu mücadele başarılı olmasını hazmedemeyenlerden başkası değildir.

Yorumlar (6)
Melike 6 ay önce
Lütfen bu kadar çok yandaş olmayın objektif olun yaptığınız habercilik değil yandaşlık
Zehra alhan 6 ay önce
Ne olursa olsun insanlara bu şekilde davranmaya Hakkı yok..Felsefe öğretmenini vali yaparsan olacağı bu olur...milleti öğrenci zannediyor...Bir kadın naifliği beklerdik kendisinden...o zaman teşekkürü hakederdi...
Han 6 ay önce
Azarlıyor işte görüntüde var. Bizim okulda sa bayan müdür var. Bir an onu gördüm sanki. Yukarılardan bakan bir uslup
Net 6 ay önce
Insanlar sokağa çıktığında yere çöp de atabilir yerden çöp de toplayabilir. Çıktı diye insanları azarlayamaz. Valide olsa halka hizmet için maaş alıyor
Iki yüzlülük 6 ay önce
Hep diyarbakır milletvekili de elinde hoparlörle hakkı uyardı soruşturma açıldı ama onu niye haber yapmadınız.
Vatandaş 6 ay önce
Tüm haberde okuduğum şey şak şak şak başka bişey göremiyorum. O görevin Laiki bir insan halkı sokakta bilgilendirmeye çıkarken maske takardı...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@