banner476

YKS Konuları 12. Sınıf 1.Dönem Konuları YKS Soru Dağılımı

YKS Konuları 12. Sınıf 1.Dönem Konuları Soru Dağılımı

Özel 29.03.2020, 11:37 29.03.2020, 11:39
YKS Konuları 12. Sınıf 1.Dönem Konuları YKS Soru Dağılımı

 YKS Konuları 12. Sınıf 1.Dönem Konuları  YKS Soru Dağılımı  YKS Konuları Ve Soru Dağılımları müfredat MEB tarafından açıklanacak. .Okullara ara verilmesindne ötürü YKS  konu dağılımları değişmişti ve 12.sınıfın 2.dönem konularından sorumlu olmayacaktı öğrenciler. Bu gelişme sonrası yeni duruma göre özelikle YKS soru dağılımları nasıl olacağı merak konusu olmuştu. 

Bakan Ziya SELÇUK bu konuda CNN TÜRK programında LGS konuları ve  çıkacak konulara soru dağılımlarını hafta başından açılayacağını ifade etti.

HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN BİZE İNSTAGRAM ADREMİZDEN ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

İŞTE O AÇIKLAMA

Hafta başında  YKS çıkacak soruların konu dağılımı nasıl olacak bunları da paylaşacağız.

Benim ailelere söyleyeceğim şey şu, hiçbir öğrenciyi zorla bir yere götüremezler. Bir öğrencinin dıştan değil de içten motivasyonu önemli, bunu yapabilmek için de çocuğun dengeli bir hayata ihtiyacı var. Bu iş sadece zihinsel bir şey değil, aynı zamanda hareketsel bir şey.  

12'nci sınıf öğrencileri, 9, 10 ve 11'inci sınıf müfredatlarına ek olarak 12. sınıf öğretim programlarının sadece birinci döneminden sorumlu olacak.

MEB'in güncellemesine göre 25-26 Temmuz'daki YKS'de 9, 10 ve 11. sınıf müfredatının yanı sıra 12. sınıfın birinci döneminden sorular sorulacak.

HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN BİZE İNSTAGRAM ADREMİZDEN ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

5 KAZANIM EĞİTİM KURUMLARININ HAZIRLAMIŞ OLDUĞU  2020 YKS AYT –TYT KONULARI  TABLO  sınavı konularını haberlerimizde bulabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@