Öğretmenlerin Ara Tatil Seminerleri Online Mı Olacak?

Öğretmenlerin Ara Tatil Seminerleri Online Mı Olacak?

Okulların ara tatile girdiği tarihlerde öğretmenlerin seminerleri online mi yapılacak?

Okulların 15-19 Kasım tarihleri arasında bir haftalık tatil süresince , ara tatilde öğretmenlerin seminerleri online mi olacak ? yoksa öğretmenler ara tatilde seminerler için okullara mı gidecek.

5 Kasım 2021 Saat 10:00 Güncelleme

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Öğretmenler 15-22 Kasım'da ara tatilde okullara gelmeyecek" açıklamasında bulundu.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 15-19 Kasım tarihleri arasındaki ara tatilde öğretmenlerin okullara gitmeyip idari izinli sayılacaklarını belirterek ''Mesleki eğitimlerini online olarak alacaklar" dedi.

MEB Personel Telegram kanalına katılıp konu ile ilgili en güncel ve hızlı gelişmelerden haberdar olabilirsiniz Ve sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

Öğretmenlerin ara tatil seminerleri nasıl yapılacağı konusunda şu an MEB tarafından resmi olarak her hangi bir açıklama yapılmadı.

Mevcut durum göz önüne alındığında Ara tatilde okulların dezenfektan ve temizlik vb. çalışmalar yapılması Bakanlığın ara tatilde öğretmenlerin seminer programlarını online olarak yapması bekleniyor .

MEB tarafından öğretmenler ara tatil seminerleri ile ilgili açıklamanın kısa bir süre içerisinde yapacaktır çünkü yapılacak olan açıklama doğrultusunda öğretmenler buna bağlı hazırlıklarını yapacaktır.

Öğretmenlerin ara tatil seminer konusu ile ilgili gelişmeleri mebpersonel.com sitemizde bulabilirsiniz.

Konu ile ilgili gelişmeleri anlık olarak takip etmek içinde telegram kanalımızı katılmayı unutmayınız

MEB PERSONEL TELEGRAM KANALI İÇİN: https://t.me/MebPersonel

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

8 Yorum