banner476

Ali Yalçın Gelişime Açık Sendikacılık Dedi

Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve 5.Olağan Genel Kurulda Genel Başkan Adayı Ali Yalçın, Ankara delegeleriyle buluştu. Yalçın; "geçmişine sadık gelişime açık sendikacılık" için genel kurulda adayız dedi.

Sendikalar 28.01.2015, 00:13 28.01.2015, 00:23
Ali Yalçın Gelişime Açık Sendikacılık Dedi

 Genel Başkan Yardımcısı Ramazan Çakırcı ve Konya Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Başkanı Latif Selvi ile yola çıkan Ali Yalçın; 14 Ankara delegesi ile bir araya geldi.

 Eğitim-Bir-Sen'in Rakibi Kendisidir

 Mehmet Akif İnan'ın sendikacılıkta öğretmeni kendisi olduğu gibi Eğitim-Bir-Sen'in de sendikacılıkta rakibi kendisidir. Eğitim-Bir-Sen kurulduğu günden bu güne kadar verdiği 23 yıllık mücadelede hiç bir zaman tekrara düşmemiştir. Özlük ve özgürlük mücadelesinde yol açmış ve yol almıştır. Geldiğimiz nokta itibariyle yeni bir dönemin arifesindeyiz. Sadece genel yetkili değiliz. Aynı zamanda Türkiye'nin en büyük sendikasıyız. Büyük olmanın büyük sorumluluklar taşıdığını bilen ve bu sorumlulukları iliklerine kadar hisseden bir kadroyuz. Yeni dönem yeni projelerin ve yeni ufuklara ulaşmanın yolculuğu olacaktır.

 4 Kişiyi Teşkilatımızla İstişareden Sonrası Aramıza Katacağız

 Genel Yönetim Kurulunun 7  kişiden oluştuğunu söyleyen Yalçın; "Şu an 3 kişi olarak yola çıkmış bulunuyoruz. Anadolu turumuz başlıyor. Vaktin el verdiği ölçüde illerimizle, delegelerimizle bir araya geleceğiz. Genel Yönetim Kurulu için geri kalan 4 kişiyi istişareler sonrası dahil edecek ve açıklayacağız" dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@