banner476

Ali Yalçın: Rakamlar Kamu-Sen'i yalanlıyor

KAZANIMLAR HAYATA GEÇİYOR,KAYBEDENLERİNSE UYKUSU KAÇIYOR

Sendikalar 04.01.2016, 20:28
Ali Yalçın: Rakamlar Kamu-Sen'i yalanlıyor
Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'dan twitter hesabı üzerinden  enflasyon farkı konusundaki açıklamalarda bulundu.

İşte O Açıklamalar


Kamu-Sen, enflasyon farkı yalanının kuyruğunu uzattıkça uzatıyor. Rakamlar Kamu-Sen'i yalanlıyor 2015 yılı sonu enflasyon farkı %0.91 oldu.


Kamu görevlilerimizin maaşlarına 15 Ocak 2016 itibariyle %6.91 zam yapılacak. Bunun 6 puanı 3.Dönem, 0,91 ise 2. Dönem toplu sözleşmeden.


Temmuz'da alınan enflasyon farkını görmezden gelen Kamu-Sen için şaşı bakmak ifadesi artık yeterli gelmiyor.Yeni deyimlere ihtiyaç var.


Memur-Sen enflasyonu ezme geleneğini sürdürüyor. Kamu-Sen'de Memur-Sen'in kazanımları altında ezilme geleneğini sürdürmekte kararlı.


Kamu-Sen için yeni enflasyon farkı ders notu hazırlamakla zaman kaybetmeyeceğiz.Çünkü,cehalet okuluna devam etmekte ısrarcılar.


Kamu-Sen kaybetmesinin ve Kamu görevlilerine kaybettirme alışkanlığının bir sonucu olarak sürekli hayali kayıp hesabı yapıyor.


Sahada kaybettiği yetkiyi,masada kaybettiği itibarı,gerçek dışı kurgularla kazanacaklarını sananlar yanılıyorlar.


Kazanımlarımız hayata geçmeye,masaya yığılıp kalanların ise uykuları kaçmaya devam ediyor.213 Kazanım hayırlı olsun.

Yorumlar (4)
Komik adam 5 yıl önce
Yav Allah aşkına susun ona buna çamur atacaginiza yediğiniz halta bakın. Neyin kazanımı ya siz milleti Aptal mi sanıyorsunuz. Herşeye en az yüzde 5-6 zam geldi neyi kazandırdıniz.sattıniz kıvırcak yer ariyorsunüz.aldığımız zam 1 ocakta fazlasıyla uçtu gitti.siz oturunda toplama çıkarma öğrenin. Lak lak yapmayin
öğretmen 5 yıl önce
esas kazanım,3600'ekgösterge,yıpranma payı ve emeklilere aile yardımı ödenmesi olacaktır,gerisi hikayedir.
Tarafsız 5 yıl önce
anladık ki milletvekili olmaya isteklisin ve kendini ispatlama gayretindesin. olur sen de önceki başkan gibi olursun fakat unutmayın asıl hesap günü sizi kimse kurtaramaz. hangi enflasyon? don lastiği enflasyonu mu? sadece gerçekçi olun, haktan ve haklıdan yan olun.
mehmet 5 yıl önce
sayın ali bey , öğretmenlerin asıl beklentisi 3600 ek göstergedir. eflasyon farkı falan bunlar fasa fiso şeyler siz bize ek göstergeden bahsedin lütfen.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@