Arnavutköy İLKSAN Temsilci Adaylarından Açıklama

Arnavutköy İLKSAN Temsilci Adaylarından Açıklama

Bu seçim kişiler veya sendikalar arasındaki bir yarış değil, sizlerin teveccühü ve desteği ile İLKSAN’ı yaşatma, geliştirme ve daha ileriye götürme seçimi olacaktır.

ARNAVUTKÖY İLKSAN DELEGE TEMSİLCİLİĞİNE ADAY OLAN Tuna YILMAZ ve Atanur GÖRMEZ yaptıkları açıklamada şunları söylediler.

Kısa adı İLKSAN olan İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Arnavutköy İlçe Temsilciliği için seçimler 19 Haziran Cumartesi tarihinde Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nda yapılacak.
“Bir İlçe Temsilcisi adayları olarak bizim söyleyeceklerimiz şunlardır. Eğer üyelerimiz takdir eder layık görür, görev verirse 25 yıldır olduğu gibi bundan sonra da birikimleriniz emanetimiz, emanetimiz namusumuz olacak, çalmadan, çaldırmadan, şeffaf ve profesyonel bir şekilde, maceraya riske atmadan yönetecek, gelecekte ihtiyaç duyacağınız alanlarda sosyal yardımları, sağlık yardımlarını artırarak yaşam kalitenize katkı sağlamaya, zor gününüzde yanınızda olmaya, birbirimizden güç alarak geleceğe daha emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Bizim söyleyeceklerimiz bunlardır. Bu seçim kişiler veya sendikalar arasındaki bir yarış değil, sizlerin teveccühü ve desteği ile İLKSAN’ı yaşatma, geliştirme ve daha ileriye götürme seçimi olacaktır. Bundan sonra söz 280 bin üyenindir. Üyelerimiz 19 Haziran da İLKSAN’ a çamur atanlara, kapatmak isteyenlere en güzel cevabı verecektir. Yapılacak olan seçimimizin İLKSAN’ımıza üyelerimize, eğitim camiasına ve Ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor, halis niyetlerle emanete sahip çıkmak için aday olduğumu bilmenizi istiyorum ve aday olan tüm ilçe temsilcisi (delege) adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz.

201034400-334560594713298-5613054479947012650-n.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.