banner476

ARNAVUTKÖY TÜRK EĞİTİM-SEN'DE GÖREV DEĞİŞİMİ

ARNAVUTKÖY TÜRK EĞİTİM-SEN İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN ÖZAKTI, BAŞKA İLÇEYE TAYİNİ ÇIKMASI SEBEBİYLE GÖREVİ SERCAN KURT’A DEVRETTİ.

Sendikalar 17.10.2019, 19:41
ARNAVUTKÖY TÜRK EĞİTİM-SEN'DE GÖREV DEĞİŞİMİ

Arnavutköyde Türk Eğitimsen ilçe Başkanlığını 4 yıldır sürdüren Hüseyin ÖZAKTI Zeytinburnu ilçesi Gazipaşa İlkokulu’na okul müdürü olarak atanması sebebiyle başkanlık görevini Ayazma İlkokulu Müdürü Sercan KURT’a devretti. 

Hüseyin ÖZAKTI veda yemeğinden sonra şu açıklamalarda bulundu:

“Mensubu olmaktan gurur duyduğum, sendikam Arnavutköy İlçe başkanlığı görevimi, ilçe dışı tayinim sebebiyle  Sercan Kurt kardeşime devrettigim Yönetim kurulu toplantımızda, başta bu göreve beni layık gören değerli büyüğüm Türkiye Kamu Sen İstanbul İl başkanı Remzi Özmen’e ve yönetimine,  ilk günden beri her zaman her konuda yardımını esirgemeyen büyüğüm agabeyim İlksan ilçe temsicilerimiz  Tuna Yılmaz 'a  ve İrfan Toprak 'a,  Mahmut Benzer 'e,  beraber  yol yürümekten onur duydugum ilçe yönetimime ve ilçemiz okullarının öğretmenler odasında büyük bir heyecanla buluştuğumuz, dertlerimizi, tasalarimizi paylaştığımız, işten ve samimiyetle hasbihal edebildiğimiz, her bir öğretmenler odasında ayrı ayrı güzel anılar biriktirdiğimiz , bizleri her zaman gururlandıran , duruşlarıyla hiçbir zaman başımızı öne eğdirmeyen sendikamıza gönül vermiş tüm yönetici ve öğretmen arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim.  bu kutlu görevi en iyi şekilde yapacağına inandığım Sercan Kurt kardeşime de  yeni görevinde başarılar dilerim.” dedi
 
Yapılan teamül sonucu Arnavutköy Türk Eğitim-Sen  İlçe Başkanlığına getirilen Sercan KURT “Arnavutköy Türk Eğitim Sen İlçe başkanlığı görevini Hüseyin ÖZAKTI kardeşimden yapılan teamül sonucu devralmış bulunmaktayım. Kendisine Arnavutköy’de sendikamıza verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder ve  yeni görev yerinde başarılar dilerim . Türk Eğitim Sen  yönetimi olarak tüm enerjimizle sendikamızın  eğitim çalışanlarının ekonomik ve sosyal haklarını geliştirmek, yükselmelerinin önündeki engelleri kaldırmak, kamuda çalışma barışını sağlamak ve uğradıkları her türlü haksızlıkla mücadele etmek için, hukuk kuralları çerçevesinde haklarını arayan örgütlü bir çalışan kitlesi oluşturma yolunda mücadelemize aynen devam edeceğiz.

Her türlü entrika ve ayak oyununa rağmen dimdik ayakta duran sendikamızda böyle bir görev üstlenmekten onur ve mutluluk duymaktayım.” diye açıklamalarda bulundu. 

Kamu-Sen İl başkanı ve Türk Eğitimsen 8 Nolu Şube başkanı Remzi ÖZMEN Hüseyin ÖZAKTI’ya emeklerinden dolayı plaket takdim edip teşekkür etti. İlçe başkanlığını devralan Sercan KURT’a başarılar diledi.

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@