EBS Genel Başkan Yardımcısı ÇAKIRCI’DAN Genel Başkan GEYLAN’A Bu Yaptığınız Hangi Ahlaki Anlayışın Ürünü

EBS Genel Başkan Yardımcısı RAMAZAN ÇAKIRCI’DAN Genel Başkan TALİP GEYLAN’A Bu Yaptığınız Hangi Ahlaki Anlayışın Ürünü

Sendikalar 26.02.2020, 10:11 26.02.2020, 10:15
EBS Genel Başkan Yardımcısı ÇAKIRCI’DAN Genel Başkan GEYLAN’A Bu Yaptığınız Hangi Ahlaki Anlayışın Ürünü

Türk Eğitim-Sen Genel Bakanı Talip Geylan, sosyal medya hesabından Hacı Bayram Veli Üniversitesi ile ilgili çeşitli iddiaları gündeme getirmişti.

Genel Başkan Talip  Geylan yapmış olduğu açıklamada; Üniversite'de bir enstitü sekreterinin bulunduğu görevin gereğini yerine getirmek yerine, bir sendikanın iş yeri temsilcisi gibi hareket ettiğini dile getirirken Rektör Yusuf TEKİN’i göreve davet etmişti.Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan açıklamasında enstitü sekreterinin nasıl üye yaptığına dair whatsap yazışmalarına da açıklamasında yer verirken yetkilileri göreve davet etmişti.

   Bu açıklamalardan sonra Eğitim Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Ramazan Çakırcı konu ile ilgili twitter adresinde yaptığı açıklamada Genel Başkan Talip GEYLAN’I kastederek  whatsapp  yazışmalarını  ifşa etmesininin  hangi ahlaki anlayışın ürünü olduğunu sordu. 

 Türk Eğitim Sen Yetkililerinin  Eğitim Bir Sen Genel Başkan Yardımcısına konu hakkında nasıl bir cevap vereceği şimdiden merak konusu olurken bu konudaki gelişmeleri mebpersonel.com sitemizden  takip edebilirsiniz.

     Eğitim Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Ramazan Çakırcı’nın o açıklamaları

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (1)
Iblis sekeroglan 4 ay önce
Ahlak konusu en son Ebs den sorulur.Tacizden alinan okul müdürlerimizin sayısının istatistigini tutarsanız iyi olur.Hafiza kaybına birebir!En son kagithane Hamza Ece listeye eklersiniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@