EBS Şube Başkanı :İlçe Temsilcimiz  Sınav Bölge Sorumlusu Olarak Değil Destek Görevlisi Olarak Görevlendirilmiş

EBS Şube Başkanı :İlçe Temsilcimiz Sınav Bölge Sorumlusu Olarak Değil Destek Görevlisi Olarak Görevlendirilmiş

EBS Şube Başkanı :İlçe Temsilcimiz Sınav Sorumlusu Olarak Değil Destek Görevlisi Olarak Görevlendirilmiş

Mebpersonel.com sitemizde yayınlanan Sonunda bunu da gördük! LGS Sınavında Öğretmen Hizmetli Olarak Görevlendirildi haberinde Türk Eğitim Sen Bingöl Şube Başkanı Sedat Dursun twiiter hesabında . "Sonunda bunu da gördük! Bugün yapılan #LGS2022 "de Bingöl'ün Yedisu İlçesinde Öğretmene hizmetli görevi, hizmetli kadrosundaki Ebs ilçe temsilcisine Bölge Sınav Yürütme komisyonunda görev verildi." paylaşımıyla LGS Sınavında Öğretmene hizmetli görevi verildiğini ve Eğitim Bir Sen temsilcisine ise bölge sınav yürütme komisyon görevi verildiğini açıkladığını yazmıştık.

Bu haberimiz sonrası Eğitim Bir Sen Bingöl Şube Başkanı Yunus Kava Twitter hesabında Türk Eğitim Sen Bingöl Şube Başkanı Sedat Dursun'un söz ettiği gibi İl temsilcilerin BÖLGE SINAV YÜRÜTME KOMİSYON ÜYESİ olarak görevlendirilmediğini tam aksine Türk Eğitim Sen ilçe temsilcisinin BÖLGE SINAV YÜRÜTME KOMİSYON ÜYESİ olarak görevlendirildiğini kendi temsilcilerinin ise mevzuata uygun şekilde Destek Görevlisi olduğu ifade ederek olayın çarpıtıldığını belirti.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

7 Yorum