banner476

EBS Teşkilatı, Başkan Olarak Ali Yaçın'ı İstiyor.

EBS , Teşkilatı Başkan Olarak Ali Yaçın'ı İstiyor.

Sendikalar 13.01.2015, 15:10 13.01.2015, 15:09
EBS Teşkilatı, Başkan Olarak Ali Yaçın'ı İstiyor.
 Eğitim Bir Sen üyelerinin hem fikir olduğu Genel Başkan Adayına , Şube Başkanlarının çoğunluğuda tamam dedi. İlk defa tavanla taban bir genel başkanda ittifak etti .İstişareden Eğitim Bir Sen genel Başkan adaylığı için Çıkan isim, Ali Yalçın Oldu .Şube başkanlarından 67 si Ali YALÇIN derken 26 sı Ahmet ÖZER dedi.

Ali Yalçının Genel Başkanlığa aday olduğunu dün açıklamasının üzerinden saatler geçmeden Eğitim Bir Sen üyeleri Ali Yalçını kutlamaya başladılar. Şube Başkanlar Grubu toplantısından sonra durum ortada iken Ahmet Özer’in aday olup olmayacağı , aday olursa şube başkanlarının kararı ortada olmasına rağmen aday olması beklenmiyor .

Ali Yalçın’ın Başkanlık adaylığını açıklamasının hemen arkasından Eğitim Bir Sen üyeleri arka arkaya destek açıklamalarında bulundular ilk destek açıklaması Ankara nolu şubeden geldi ve facebook ta bu desteyi bakın nasıl açıkladı:işte açıklama Değerli Başkanımız… Mücadele ve Dava Adamı, Sayın Ali Yalçın, Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanlığına adaylığını açıklamıştır..

Ankara 6 No’ lu Şube (sincan) olarak kendisine Gönülden Başarılar diliyoruz. Allah (cc) yar ve yardımcısı olsun… daha binlerce Eğitim bir sen üyesi paylaşımlarda sevinç ve tebrik paylaşımlarda bulundu Yyozgat,Kütahya , Amasya, Çanakkale,Van gibi şubelerde açık destek veren ilk şubeler oldu Sivil toplum örgütlerinden Eğitim dostluk dayanışma derneği Refahder( Refah ve Adalet Derneğide Ali Yalçın dedi Eğitim bir Sen üyeleri Ali Yalçın’ın aday olmasından son derece mutlu ve sevinçli bizde Ali Yalçını Kutluyor ve başarılar diliyoruz
Yorumlar (7)
izzet okumuş 6 yıl önce
ali yalçın bencede en isabetli seçim allah yolunu açık etsin
ahmet özer 6 yıl önce
bence
öğretmen 6 yıl önce
isimler pek önemli değildir,önemli olan seçilecek başkanın,yetkili sendika olarak asli işini yapması,öğretmenlere yıpranma payı verilmesi ve 3600'ekgösterge verilmesi konularında kararlı olabilmesi ve dik durabilmesidir,çünkü öğretmenleri gündoğdu, çok perişan etmiştir.
asabi 6 yıl önce
gelen vicdanlı adaletli şerefli olsun da kim olursa olsun
ozgur 6 yıl önce
eğitim bir sende başta olan veya başa gelecek hepsi aynı iktidar yalakası..şimdiye kadar öğretmenler için hiçbişey yapmadılar..sadece torpil kullanmak için herkes eğitim bir sene geçiyor
kazandibi 6 yıl önce
şu saatlerde konyadan bir aday çıkar gelirse o başkanlarını göreceğim ben...
AHMET ÖZER 6 yıl önce
ahmet özer

Gelişmelerden Haberdar Olun

@