EBS Üye Sayısında %50 Artış

EBS Üye Sayısında %50 Artış

Milas Eğitim Bir Sen İlçe teşkilatı bu sene Üye sayısını %50 arttırdı.

 Eğitim Bir-Sen Milas Teşkilatı Başkanı Şahin Akın, 251 bin üyeyle önceki yıl olduğu gibi bu yıl da yetkili sendika olduklarını söyledi.

EBS Üye Sayısında %50 Artış


Geçtiğimiz yıl 231 bin olan üye sayısının bu yıl 251 bine çıktığını ifade eden Eğitim Bir-Sen Milas Teşkilatı Başkanı Şahin Akın, yaptığı açıklamada yeniden yetkili sendika olduklarını söyledi. Akın açıklamasında, il ve ilçe teşkilatının gece gündüz çalışarak Milli Eğitim’de 226 bin, üniversite ve YURTKUR’da da yaklaşık 25 bin üyeyle toplam 251 bin 123 üyeye sahip olduklarını belirterek, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da teşkilat olarak liderliklerini sürdürdüklerini ifade etti. Eğitim Bir-Sen Milas İlçe Teşkilatı olarak da 2013 yılında üye sayısını yüzde 50 arttırdıklarını belirten Şahin Akın, “Bu konuda bana destek olan başta ilçe teşkilatıma ve bize güvenerek sendikamıza üye olmak suretiyle bizden desteğini esirgemeyen tüm üyelere teşekkürü bir borç bilirim. Bu başarı sadece benim veya teşkilatımın değil, tüm üyelerimizin başarısıdır. Üyelerimiz belki bizim layık olmadığımız teveccühü gösterdiler. Bizler de bu teveccühe layık olmaya çalışacağız.”dedi.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

4 Yorum