Eğitim Bir-Sen stres attı

Eğitim Bir-Sen stres attı

Eğitim Bir-Sen Milas İlçe Teşkilatı üyeleri, hafta sonu Gökova Körfezi’nde düzenlenen tekne turu ile bir yılın stresini attı.

Eğitim Bir-Sen stres attı

 Eğitim Bir-Sen Milas İlçe Teşkilatı, üyeleri için geçtiğimiz Pazar günü Gökova Körfezi’nde tekne turu düzenledi. Yakınları ile birlikte 70 kişinin katıldığı tekne turunda, üyeler bir yılın yorgunluğunu ve stresini, gönüllerinde eğlenip denize girerek üzerlerinden atma fırsatı buldu. Gezi boyunca bol bol hatıra fotoğrafı çekmeyi ihmal etmeyen üyeler, Lacivert Koyu, Ziraat Koyu, Yeraltı Mağaraları ve Kleopatra Koy’nu gezerek unutamayacakları bir gün yaşadılar. Bundan sonra da etkinliklerine devam edeceklerini belirten Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı Şahin Akın, “ Muğla’nın bu güzelliklerini herkesin bir defa da olsa mutlaka görmeli. Aslında öğretmenlerimiz, üyelerimiz daha fazlasına layık ama biz sendika olarak bu kadarını yapabildik. Bundan sonra daha güzel etkinlikler yapmaya çalışacağız.”dedi. Akın, Milas’ta hizmet etmekten son derece mutlu olduğunu ifade ederek, çok daha fazla çalışmaları gerektiklerini de sözlerine ekledi.


 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.