banner476

Eğitim-Bir-Sen Üyesi Olmanın Avantajı Bir Kez Daha Hissedilecek

Eğitim-Bir-Sen Üyesi Olmanın Avantajı Bir Kez Daha Hissedilecek

Sendikalar 04.07.2014, 17:36 04.07.2014, 17:36
Eğitim-Bir-Sen Üyesi Olmanın Avantajı Bir Kez Daha Hissedilecek
 ‘Hizmet Sendikacılığı’ anlayışıyla çıktığımız yolda üyelerimize yeni hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Okul müdürü, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılıkları ile ilgili geçmişte yaptığımız sınav öncesi hazırlık çalışmalarımızı, şube müdürlüğü sınavında farklı bir boyuta taşıyarak; 80 bin kitap, uzaktan merkezi eğitim kursları ve deneme sınavlarıyla üyelerimizi sınava hazırlamıştık. Şube Müdürlüğü Sınavı’nda 70 puan barajını geçerek başarılı olan toplam 5 bin 913 adaydan; yüzde 70’inin, yazılı sınavda başarılı olanların yüzde 85’inin Eğitim-Bir-Sen üyesi olması tesadüf değildir.

 

Eğitim-Bir-Sen, 13 Eylül 2014 tarihinde yapılması planlanan Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavlarına üyesini bilimsel metotlarla hazırlayarak farkını ortaya koyacaktır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak olan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı öncesi özel kitap çalışmamızın yazım aşaması bitmiştir. Bakanlığa, sınavda sorumlu olunacak konuları hafifletmesi talebiyle yaptığımız başvurunun sonucunu almak için kitabın baskısı bekletilmektedir. Sadece üyelerimize verilmek üzere Ramazan Bayramı öncesi şubelerimize göndereceğimiz kitaplara, üyelerimiz bağlı oldukları şubeden ulaşabileceklerdir.

- See more at: http://www.egitimbirsen.org.tr/manset-haberleri/egitim-bir-sen-uyesi-olmanin-avantaji-bir-kez-daha-hissedilecek/2733/#sthash.iwLRSSfE.dpuf
Yorumlar (17)
KIRAL 6 yıl önce
i̇nanmayız gardaşım bir zamanlar cemaatin yaptığı hırsızlığı siz yapıyorsunuz yandaşlarınıza veriyorsunuz inanmaz mıyız hiç ayıp ettiniz valla
ERKİN BARAN 6 yıl önce
evet farki bizzat yaşadim. ama belki birgün birileride yaşatir. tanri uludur.
ebsli 6 yıl önce
herkes diyor ki yandaş partiniz şu bu torpil adam kayırma vs.evet doğru bu devirde böyle ya sizinkiler başta olsaydı sizin sendikanız lider sendika olsaydı ne olur du tahmin bile etmek istemiyorum.
klmn 6 yıl önce
eğitim birden gelecek ayrıcalık yerin 100 kat dibine girsin
eğitim birsenden istifa edicem 6 yıl önce
yer değiştirmelerede asker öğretmenler mağdur oldu 5 yüzünden tayin haklarını kullanamadılar hizmet süresinşn hesabında 31 aralık baz alınmasını neden dile getirmiyor eğitim birsen temmuzda yapılacak il içi atamalarda 31 aralık esas alınmazsa yemin olsun eğitim bir senden istifa ederim tüm arkadaşlarımı da istifaya çağırırım.unuz!
kıral 6 yıl önce
kul hakkinin sorulacaği bi̇r yer var unutmayin makam mevki̇ i̇çi̇n takla atanlar
f er 6 yıl önce
sizden gelen hayır olmaz olsun artık her şey çok farklı
PEH PEH 6 yıl önce
üffff ne sendika be :p torpil adam kayirmaca yalakalik kralci yalansa çarpilayim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@