Gündoğdu: Bakan Dinçer’e kırgınız!

Gündoğdu: Bakan Dinçer’e kırgınız!

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, 'sabah yapılan okul açılışına Bakan Dinçer’le karşılaşmamak için katılmadığı’ yönündeki iddiaları cevapladı. Gündoğdu, sabah Cihan Haber Ajansı’nda bir canlı yayına katıldığını...

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, 'sabah yapılan okul açılışına Bakan Dinçer’le karşılaşmamak için katılmadığı’ yönündeki iddiaları cevapladı. Gündoğdu, sabah Cihan Haber Ajansı’nda bir canlı yayına katıldığını hatırlatarak hem programın aksamaması için hem de Bakan Dinçer’in öğretmenlere doğru bakmadığını düşündükleri için açılışa katılmadıklarını açıkladı. Başbakan’ın öğretmenler konusunda yanıltıldığını belirten Gündoğdu; “Başbakanın yanıltıldığı ve başbakanımıza en doğru bilgiyi verecek kişinin de Milli Eğitim Bakanımız olduğunu düşündüğümüz için üzüntümüz de her sözümüzde ortaya çıkıyor.” dedi.

Gündoğdu, CHP iktidarında CHP’li bir bakan ve CHP’nin atadığı bir il milli iğitim müdürünün bu okulun açılışını yapması halinde bile Eğitim Bir-Sen’in yine bu okula bu katkıyı vereceğini belirterek CHP’nin de bir teşekkürü çok görmeyeceğine inandığını söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.