banner476

İsmail Koncuk'dan Diplomaya Dayalı Alan Değişikliği Açıklaması

Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk twitter üzerinden diplomaya dayalı alan değişikliğine yönelik açıklamalarda bulundu.

Sendikalar 29.05.2017, 17:00
İsmail Koncuk'dan Diplomaya Dayalı Alan Değişikliği Açıklaması

Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk twitter üzerinden diplomaya dayalı alan değişikliğine yönelik açıklamalarda bulundu.

İsmail Koncuk twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi:

Geçen yıl diplomaya bağlı alan değişikliği konusunda çok uğraşmış, MEB'den de olumlu cevap almıştık, ancak MEB son dakika da vaz geçmişti.

Diplomaya bağlı alan değişikliğinin bu yıl mutlaka sonuçlandırılmasını istiyoruz ki, son derece haklı bir taleptir.MEB açıklama yapmalıdır.

Aslında yönetmelikte de olan ancak MEB tarafından ısrarla uygulanmayan dip. bağlı alan değişikliğindeki eksik bir takvime bağlı olmamasıdır.

Diplomaya bağlı alan değişikliğini yönetmeliğe rağmen yapmayan MEB, aslında kendi mantığına açıkça ters düşmektedir.Bu büyük bir tenakuzdur.

MEB artık dip. bağlı alan değişikliği konusunda hem kendine ters düşmekten kurtulmalı hem de beklentilere uygun davranmalıdır.Yakışan budur.

Yorumlar (9)
Umut 3 yıl önce
öğretmenini muhatap alıp cevap bile vermeyen bir eğitim sistemi... aklı ancak el yazısı hatasını 12 yıl sonra anlamaya yeter. alan değişikliğinin öneminide kimbilir kaç yıl sonra farkederler...
esra 3 yıl önce
Bakanligin actigi 540 saatlik kursu tamamladik Alan degisikligi ile ozel egitim alaninda calismayi bekliyoruz
........ 3 yıl önce
i̇nşAllah yazın olur
Müdürüm 3 yıl önce
Karar aldık alan değişikliği bu Haziran da yapılmazsa sendikadan istifa ediyoruz çevre okullarla birlikte 43 kişi istifa ediyoruz ali abi duysun sesimizi
Yaşar 3 yıl önce
Sen de olmasan başkan.. bizi düşünen yok valla.. Allah razı olsun.. duy bu sesi ey meb
Alan 3 yıl önce
Lütfen artik meb bu sese kulak ver
Gul 3 yıl önce
Mezun olduğum alanda çalışmak istiyorum
serkan 3 yıl önce
en doğal hakkimiz olan di̇plamaya dayali alan deği̇şi̇kli̇ği̇ni̇ meb artik bi̇r an önce yapmali.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@