banner476

Koncuk'tan Ali Yalçın'a Sert Cevap!

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, sosyal medya hesabından yetkili konfederasyonu sert sözlerle eleştirdi.

Sendikalar 05.01.2016, 13:52
Koncuk'tan Ali Yalçın'a Sert Cevap!

 Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, sosyal medya hesabından yetkili konfederasyonu sert sözlerle eleştirdi.

"5 milyon memur ve emekliyi ne karşılığında sattınız?" diye sorun Genel Başkan İsmail Koncuk, "Boş lafı bırakın, hesap verin" dedi.

Genel Başkanımız İsmail Koncuk değerlendirmesinde;

"Ayağa kalkmak marifet değil, kalkınca delikanlıca konuşmak marifettir.Memuru ve emekliyi zarara sokmak başarı mıdır?

Ben kalktığım masaya tekrar oturmam, ucuz kabadayılığın sonucu memur ve emekli 5 milyonun ayda %1.8 lik kaybıdır. Boş lafı bırak, hesap ver.

5 milyon memur ve emekliyi ne karşılığında sattınız? Gariban 4-C'linin yargı ile aldığı ek ödemeyi dahi çok gördünüz. Yatacak yeriniz yok!

Diğer sendika üyeleri ceza almayı göze aldı nöbet eylemine katıldı, gündem yarattı siz haftada 2 saate çırak çıktınız. İdareyi Kurtarma Sen!

Neyi imzaladığını dahi bilmeyen adam, ezdiğinin Türkiye Kamu-Sen olduğunu zannediyor. Ezdiğin senin sendikacılığın ve 5 milyon çalışanın alınteridir.

Sattıkça, korkuttukça, aldattıkça belki 1 milyon üyeniz de olur, ancak itibar ancak ahlak üzre duranların olacaktır. İtibarınız yerlerde!

İtibarı çoğu üyeniz Şube müdürü satarak, şerefiyle yöneticilik yapanları kirli tezgahınızda eleyerek, stajyerleri korkutarak çoktan kaybettiniz" dedi.
Yorumlar (1)
başkanım 5 yıl önce
başkanım adalet yok şube müdürlüğü atamalarındaki kaos ve hukuksuzluk, okul idarecileri seçimi, sendikal kazanımlar yarabbim peki bu öğretmenler neden bu sendikaya üye oluyor. anlamak mümkün değil....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@