banner476

MEB Aday Öğretmenlik Sınavına Hazırlık El Kitabı

Türk Eğitim-Sen'den MEB Aday Öğretmenlik Sınavına Hazırlık El Kitabı

Sendikalar 02.06.2015, 20:40 02.06.2015, 20:42
MEB Aday Öğretmenlik Sınavına Hazırlık El Kitabı
 Türk Eğitim Sen Genel Merkezince, Milli Eğitim Bakanlığı Aday Öğretmenlik Sınavı ve  Yükseköğretim Üst Kuruluşları ile Yükseköğretim Kurumları Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarına katılacak üyelerimizin sınavlara daha iyi hazırlanmaları ve daha başarılı olmalarını sağlamak amacıyla PEGEM yayınlarına;

“1-Milli Eğitim Bakanlığı Aday Öğretmenlik Sınavına Hazırlık El Kitabı,
2-Yükseköğretim Üst Kuruluşları ile Yükseköğretim Kurumları Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarına Hazırlık El Kitabı ” hazırlatılmıştır.
Kitaplar Genel Merkezimizce şubelerimizin talepleri doğrultusunda şubelerimize dağıtılacak olup, şubelerimizce sadece üyelerimize verilecektir. Sendikamızın üyesi olmayanlara hiçbir şekilde verilmeyecek olan kitabın üyelerimize faydalı olmasını diliyoruz.

Kitapların baskısından sonra içerikte meydana gelecek değişikliklerin yayıncı kuruluş tarafından elektronik ortamda üyelerimizle paylaşılacaktır. 
                                                      

 TÜRK EĞİTİM-SEN GENEL MERKEZİ
 
Milli Eğitim Bakanlığı Aday Öğretmenlik Kitabının İçindekiler Bölümünü Görmek İçin Tıklayınız
 
Yükseköğretim Üst Kuruluşları ile Yükseköğretim Kurumları Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarına Hazırlık Kitabının içindekiler Bölümünü Görmek İçin Tıklayınız 


Yorumlar (1)
fizik 5 yıl önce
sadece mebin uygulamış olduğu bu uygulama rezillik başka da birşey demiyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@