banner476

MEB Bürokratlarının Ziya Selçuk'u Bitirme Operasyonu

MEB Bürokratlarının Ziya Selçuk'u Bitirme Operasyonu

Sendikalar 30.08.2020, 10:29 30.08.2020, 10:55
MEB Bürokratlarının Ziya Selçuk'u Bitirme Operasyonu

Türk-Eğitim Sen Genel Sekreteri Musa Akkaş twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarla Milli Eğitim Bakanlığını eleştirdi. Bakanlığın okullar başlamadan sınıfta kaldığını belirten Musa Akkaş'ın açıklamaları şu şekilde:

MEB OKULLAR AÇILMADAN SINIFTA KALDI!MEB resmen sınıfta kaldı.Pazartesi uzaktan eğitim,dyk,sorumluluk sınavları başlayacak ,diğer taraftan öğretmenlerin mesleki çalışmaları devam edecek.nasıl olacak bunlar.Pazartesi günü okulların başlatacağı Canlı eğitim proğramıile ilgili açıklamaları da MEB’nı,peş peşe bugün (Cumartesi) çıkarıyor.MEB’nı Hani her şeye hazırdı.Yapılan açıklamaları okul yöneticileri nasıl yerine getirecek,propramlar nasıl yapılacak,nerede yapılacak adeta bir keşmekeşlik var . Meb’nıŞu an kusura bakmasınlarda her türlü eleştiriyi hak ediyor.Bu resmen MEB’da bazı iş bilmez bürokratların Ziya Selçuk’u bitirme operasyonu.

'MEB OKULLAR AÇILMADAN SINIFTA KALDI!(1) MEB resmen sınıfta kaldı.Pazartesi uzaktan eğitim,dyk,sorumluluk sınavları başlayacak ,diğer taraftan öğretmenlerin mesleki çalışmaları devam edecek.nasıl olacak bunlar.Pazartesi günü okulların başlatacağı Canlı eğitim proğramı

(2)ile ilgili açıklamaları da MEB’nı,peş peşe bugün (Cumartesi) çıkarıyor.MEB’nı Hani her şeye hazırdı.Yapılan açıklamaları okul yöneticileri nasıl yerine getirecek,propramlar nasıl yapılacak,nerede yapılacak adeta bir keşmekeşlik var . Meb’nı

(3) Şu an kusura bakmasınlarda her türlü eleştiriyi hak ediyor.Bu resmen MEB’da bazı iş bilmez bürokratların Ziya Selçuk’u bitirme operasyonu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@