Memur-Sen'den Üyelere Grup Ferdi Kaza Sigortası Hizmeti

Memur-Sen'den Üyelere Grup Ferdi Kaza Sigortası Hizmeti

Memur-Sen ve S.S. Doğa Sigorta Kooperatifi, Etüt İnteraktif Sigorta Aracılık Hizmetleri arasında, Memur-Sen üyelerine indirim ve özel avantajlar sunan protokol imzalandı. Buna göre, Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı 11 sendikanın üyelerinin tamamı Grup Ferdi Kaza Sigortası hizmetinden yararlanacak.

Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) üyelerine yönelik sosyal projelere imza atmaya devam ediyor. Memur-Sen ve S.S. Doğa Sigorta Kooperatifi, Etüt İnteraktif Sigorta Aracılık Hizmetleri arasında yapılan anlaşmaya göre Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı 11 sendikanın üyelerinin tamamı Grup Ferdi Kaza Sigortası hizmetinden yararlanacak. Protokole imzayı Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve S.S. Doğa Sigorta Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı imza attı.
Memur-Sen'den Üyelere Grup Ferdi Kaza Sigortası Hizmeti
Memur-Sen üyelerinin yararlanacağı poliçenin teminat tutarları ve kapsamı şu şekildedir:
VEFAT TEMİNATI
Sigortalı, poliçe şartları kapsamındaki bir kaza neticesinde ve poliçe süresi içerisinde vefat etmesi durumunda, sigorta tazminatı poliçede adı geçen lehtara ya da sigortalının yasal mirasçılarına ödenecektir. Kaza sonucu vefat tazminatı 15 bin TL olarak belirlendi.
SÜREKLİ SAKATLIK TEMİNATI
Sigortalının poliçe süresi içinde ve poliçe şartları neticesinde sürekli sakat kalması durumunda, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında yer alan listedeki oranlar dahilinde tıbbi tedaviden ve sürekli sakatlık halinin tespitinden sonra sürekli sakatlık tazminatı sigortalıya ödenecektir. Kaza sonucu sürekli sakatlık tazminatı 15 bin TL ödenmesi konusunda anlaşmaya varıldı.
Memur-Sen'den Üyelere Grup Ferdi Kaza Sigortası Hizmeti
FERDİ KAZA SİGORTA PRİMLERİ SENDİKADAN
Grup Ferdi Kaza Sigorta Poliçesi Primleri sendikalar tarafından karşılanacak olup, üyeler herhangi bir ücret ödemeyecek.
ÜYELERİMİZE HAYIRLI OLSUN
Protokole imza atan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen’in üyelerine avantaj sağlayacak olan anlaşmanın önemine dikkat çekerek, “Yaptığımız anlaşmaya göre üyelerimiz büyük avantajlar elde edecek. Projenin şimdiden üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum