banner476

Memur-Sen’den Açıklama : ‘1 Mayıs Kutlamasını Burada Yapacağız’

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün Ankara’da uluslararası sendikacıların da katılımı ile gerçekleştirileceğini ifade eden Yalçın, “Bu yıl 1 Mayıs’ta Ankara’da olacağız.

Sendikalar 03.01.2020, 11:59 03.01.2020, 12:05
Memur-Sen’den  Açıklama : ‘1 Mayıs Kutlamasını Burada Yapacağız’

Dünyanın Her Bölgesinden Gelecek Sendikacılarla 1 Mayıs’ta Ankara'da Olacağız 

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün Ankara’da uluslararası sendikacıların da katılımı ile gerçekleştirileceğini ifade eden Yalçın, “Bu yıl 1 Mayıs’ta Ankara’da olacağız. Daha önce 5 ayrı dönemde Uluslararası Sendikacılık Sertifika Programı ile ülkemizde misafir ettiğimiz sendikacıları 1 Mayıs’ta düzenleyeceğimiz uluslararası bir kongre ile yeniden bir araya getireceğiz. Hacı Bayram Veli Üniversitesi ile birlikte organize edeceğimiz; akademisyenler, sendikacılar, ekonomistler ve bu konuda çalışan uzmanlarla dünyadaki emek ve iş hayatını konuşacağımız bir program ile 1 Mayıs’ı bu yıl farklı bir şekilde icra etmiş olacağız.” şeklinde konuştu.

Sendika başkanını sosyal medya paylaşımına ise Hacı Bayram Veli Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Tekin " inşallah Türkiye'nin en güzel salonunda , bugüne kadar ki en anlamlı 1 Mayıs emek , alın teri,hal ve özgürlük gündemli uluslararası çalışmayı yapacağız." diyerek karşılık verdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@