Protestoya Davet

Protestoya Davet

Neredeyse her gün kamu çalışanları şiddete maruz kalıyor. Özellikle öğretmenlerimize ve doktorlara yönelik şiddette ciddi bir artış var.


 Okullar açılır açılmaz İzmir’de bir bayan öğretmenimizi toprağa verdik. Bu menfur ve üzücü olayın üzerinden çok geçmeden peş peşe kötü haberler gelmeye başladı. Öğretmene yönelik şiddetin son dalgası maalesef dün Aydın Doğan İlköğretim Okulu’nda yaşandı. Arkadaşımız Fatih Kılıç kavga eden öğrencilerin velilerini okula çağırıp sorunu çözmeye çalışırken saldırıya uğradı, darp edildi, on gün iş göremez raporu aldı. 

Bu menfur saldırıyı protesto etmek için 12.10.2012 Cuma günü (bugün) saat 10.30’da Ataşehir Aydın Doğan İlköğretim Okulu’nun önünde basın açıklaması yapıyoruz.


 Tüm eğitimci arkadaşlarımızı, öğretmene yönelik şiddeti protesto etmek üzere Ataşehir Aydın Doğan İlköğretim Okulu önüne davet ediyoruz. 


EĞİTİM-BİR-SEN


 İSTANBUL 3 NO’LU ŞUBE


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum