Sayın Bakan Hani Rotasyon Olmayacaktı ?

Sayın Bakan Hani Rotasyon Olmayacaktı ?

Kilis Ayrı Bir Eyalet mi???

 Milli Eğitim Bakanı Ömer DİNÇER tarafından 2012 yılı yazında rotasyon olmayacak diye açıklama yapılmış ve hiçbir ilde bugüne kadar rotasyon uygulaması yapılmamıştır.
Ancak Kilis ilinde müdür başyardımcılığı rotasyonu için il genelinde duyuru yapılmış ve başvuruların alınacağı bildirilmiştir.

Kilis’te Sadece müdür başyardımcılığı rotasyonu yapılırken müdür ve müdür yardımcılığı rotasyonunun yapılmaması akıllarda soru işareti bırakmaktadır. Türkiye’nin hiçbir ilinde Müdür, Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcılığı rotasyonu yapılmamasına rağmen Kilis Milli Eğitim Müdürlüğü’nün gayretkeşliğini anlamak mümkün değildir.

Tüm İllerden farklı olarak yapılan bu uygulama hakkında sendikamıza bir çok şikayet ulaşmakta ve bu uygulamanın sadece rotasyon uygulaması yapmak için değil bir takım kişilere ve yandaşlara yarar sağlamak için yapıldığı bilgileri gelmektedir.

Türk Eğitim-Sen olarak Kilis ilinde yapılan bu rotasyon uygulamasına bir an önce son verilmesini istiyoruz ve bu dönemin yakından takipçisi olmaya devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.