banner476

Şube Müdürüne Yapılan Saldırıya Kınama

Diyarbakır Milli Eğitim Şube Müdürü Bayram DUMAN, R.O. tarafından, yumruklu ve bıçaklı saldırısı ile darp edildi. Olay, Şube Müdürü Bayram DUMAN makam odasında meydana gelmiştir.

Sendikalar 05.01.2016, 13:39
Şube Müdürüne Yapılan Saldırıya Kınama

 Toplumsal sorun haline gelen şiddet olaylarına karşı tavırlar alınmalı ve çözüm yolları üretilmelidir. Üzülerek ifade etmeliyiz ki, şiddet toplumsal bir sorun haline gelmiştir. Toplumda bir hak arama yöntemi gibi yaygınlaşıyor. Aklını ve duygularını yönetemeyenler şiddeti seçiyor, kurum içinde gerekli güvenlik tedbirler alınmadığından, şiddeti bir hak arama yöntemi olarak seçenler kurum içinde istediği gibi makam odalarında üyelerimize saldırabiliyorlar. Milli Eğitim Bakanlığının gerekli güvenlik tedbirlerini almaya davet ediyoruz. Üyelerimizin hayatı ucuz değildir. Sendika olarak üyelerimizin yanında olacağız ve gerekli hukuksa girişimlerde bulunacağız.

Dinamik, başarılı, mesleğini çok seven ve çalışma azmi ile hepimize örnek olan üyemiz Bayram DUMAN’a böyle bir saldırı yapılması bizi derin üzüntüsü içine sokmuştur. Üyemize yapılanı lanetle ve şiddetle kınıyoruz.

                                                                      Eğitim Bir Sen Diyarbakır Şube Başkan Vekili Naif KELEŞ
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@