banner476

TEKİN KORKU, EBS GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI İÇİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

EĞİTİM-BİR-SEN GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI İÇİN ADAY OLAN İSİM TEKİN KORKU...

Sendikalar 17.01.2015, 12:57 17.01.2015, 13:02
TEKİN KORKU, EBS GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI İÇİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
 Bismillahirahmanirahim; Sevgili dava arkadaşlarım , sizleri selamların en güzeli ve yücesi Yüce Allah'ın selamıyla selamlıyorum. Çağın soylusu merhum liderimiz ezelden ebede kurucu ve onursal genel başkanımız Mehmet Akif İNAN'ın başlatmış olduğu kutlu davamızda yıllardır beraber yol arkadaşlığı yaptığımız teşkilatımızın tüm mensuplarını en kalbi duygularımla selamlıyor ve şükranlarımı sunuyorum.


Eğirimbirsen ve Memursen Genel başkanımız Sayın Ahmet GÜNDOĞDU'nun zirveye taşıdığı bayrağımızı ,zirvede tutma ve daha ileriye taşıma adına 21-22 Şubat tarihlerinde gerçekleştireceğimiz , Eğitimbirsen 5. Olağan Genel Kurulunda " Her eylem yeniden diriltir beni " desturuyla teşkilatımıza yol gösteren merhum liderimizin işaret ettiği sendikacılık ve dava adamlığı adına bu soylu davamızda sizlerin hizmetkarı olmak ve sizlere hizmet etmek istiyorum.

Teşkilatımıza mensup 310.000'den fazla yol arkadaşımın her birinin bu sendikada genel başkanlıkta dahil tüm görevlere hazır olduğu ve layıkıyla yapcağından zerre kadar şüphe etmeden göreve her daim hazır olduklarını biliyorum . İçinizden bir kardeşiniz olarak sendikamızın 21-22 Şubat tarihlerinde gerçekleştireceği 5. Olağan genel kurulunda aday olduğumu açıklıyor; Tüm teşkilatımıza saygılarımı sunuyor; Sizleri Allah'a emanet ediyorum.


Tekin KORKU
Eğitim-Bir-Sen
Ankara 4 Nolu Şube Başkanı
Yorumlar (1)
adaletvehakkaniyet 6 yıl önce
işe besmele ile başlarsınız eyvallah da ya sonra ? biraz da siz kul hakkı yiyin bakalım. aksırıncaya tıksırıncaya kadar yiyin. bu han-ı iştiha sizin. samimiyseniz, görevlendirme şube müdürlüğünün bitirilmesini ve atanmayı haketmiş binlerce şube müdürünün bu kadrolara atanmasını dillendirirsiniz. bakın sadece dillendirin diyorum. var mı yüreğiniz. ama nerdeeee. siz ancak, bizlerin çokluğunu kullanarak kendi yakın çevrenize koltuk dağıtırsınız. bizler sizin için üye değil sadece çevrenizi abad etmeniz için caka satamanızı güçlü çoğunluğum var demenizi sağlayan figüranlarız. vesselam.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@