Toplu Sözleşme Görüşmeleri 30 Nisan’da Başlıyor

Toplu Sözleşme Görüşmeleri 30 Nisan’da Başlıyor

Toplu sözleşme görüşmelerinin 30 Nisan 2012 tarihinde saat 10.00’da başlayacak

 Genel Sekreterimiz Ahmet Özer ile Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreterimiz Ramazan Çakırcı’nın 24 Nisan Salı günü Eğitim-Öğretim ve Bilim Hizmet kolunda genel yetkili sendika olmamız dolayısıyla Eğitim-Bir-Sen olarak Devlet Personel Başkanlığı’na toplu sözleşme taleplerimizi sunmuştuk. Devlet Personel Başkanı Dr. Mehmet Tekinarslan’a sunduğumuz tekliflerimize Devlet Personel Başkanlığı’ndan yanıt geldi. Devlet Personel Başkanlığı’nın sendikamıza gönderdiği yazıda, toplu sözleşme görüşmelerinin 30 Nisan 2012 tarihinde saat 10.00’da başlayacağı belirtildi.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından Eğitim-Bir-Sen’e gönderilen olur yazısında, “4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu uyarınca yapılacak 2012 ve 2013 yıllarına ilişkin toplu sözleşme görüşmeleri, 30 Nisan 2012 tarihinde saat 10.00’da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Reşat MORALI Toplantı Salonu’nda başlayacaktır” denildi.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından sendikamıza gönderilen yazı


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.