Toplu Sözleşme Masasında Üzerinde Uzlaşılan 13 Kazanım

Toplu Sözleşme Masasında Üzerinde Uzlaşılan 13 Kazanım

Kamu İşveren Heyeti ile Kamu Görevlileri Sendikaları Heyetince 30 Nisan-21 Mayıs 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen toplu sözleşme görüşmeleri genelde ve hizmet kolumuzda uzlaşmazlıkla sonuçlandı.

Eğitim Bir Sen'in açıklaması:

Eğitim, öğretim ve bilim hizmet koluna ilişkin toplu sözleşme tekliflerimizden bazılarında uzlaşmaya varılarak, üzerinde uzlaşılan mali ve sosyal haklar imza altına alındı ve tutanak haline getirildi.

Kamu İşveren Heyeti Başkanı olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Eğitim-Bir-Sen Genel Sekreteri Ahmet Özer arasında imza altına alınan eğitim öğretim ve bilim hizmet kolu kazanımları 13 maddede toplanırken, üzerinde uzlaşılamayan teklifler; Kamu Görevlileri Hakem Kurulu’nda görüşülmek üzere 24 Mayıs 2012 tarihi itibariyle Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreterimiz Ramazan Çakırcı tarafından Devlet Personel Başkanı Mehmet Tekinarslan’a teslim edildi.
Eğitim, Öğretim ve Bilim Hizmet Koluna İlişkin Mali ve Sosyal Haklarla İlgili Toplantı Tutanağı:

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.