Tüm Sendikalara Aynı Mesafade Durmaktayız.

Tüm Sendikalara Aynı Mesafade Durmaktayız.

Mebpersonel.com tüm sendika haberlerine , değerli yöneticilerinin hakaret içermeyen tüm açıklamaları ve iddialarına her zaman sendika farkı gözetmeksizin manşetlerimizde yer vermeye devam edecektir.

 Mebpersonel.com olarak Eğitim Bir Sen’in Mevzuat Ve Toplu Sözleşmeden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ramazan Çakırcı'yla yaptığımız röportajı 31.12.2012 günü sitemizde "Ramazan Çakırcı: İsmail Koncuk Bakanla pazarlığa oturduğunu unutmuş"başlığıyla yayımladık. 

Bu haberimizden sonra Türk Eğitim Sen İnternet Sitesinde Sayın Razaman Çakırcı'nın iddalarına cevaben olarak yapılan haberde "bazı internet siteleri de Bu Teyyo kılıklı sünepeyi adam zannederek açıklamalarına yer vermiş"açıklamasına mebpersonel.com olarak cevap verme gereği duyduk. 

Mebpersonel.com olarak bugüne kadar sitemizde tüm sendika haberlerine , değerli yöneticilerinin hakaret içermeyen tüm açıklamaları ve iddialarına her zaman sendika farkı gözetmeksizin manşetlerimizde yer verdik.

Ve özelikle şunun altına çizmek gerekiyor ki sorularımıza cevap veren Ramazan Çakırçı Eğitim Bir Sen’in Mevzuat Ve Toplu Sözleşmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısıdır ve şu anda aktif olarak bu görevi sürdürmektedir. 


Sayın Ramazan Çakırcı'ya yönelttiğimiz sorulara verilen cevapları sansürleme ve ya sitemizde bu açıklamaları yayınlamamak gibi bir durum söz konusu olamaz tüm değerli sendika yöneticileri içinde hakaret içeren açıklamalar bulunmadığı sürece aynı durum söz konusudur böyle bir durumda tarafsızlığımızı yitirmiş oluruz

Ve Sayın Ramazan Çakırcı'nın sitemize yaptığı açıklamalarda Hakaret içeren açıklamalar bulunmadığını düşünüyoruz. 

Türk Eğitim Sen'e Sayın Ramazan Çakırcı'nın bu açıklamalardan sonra doğal olarak Cevap Hakkı doğmuştur ve bu açıklamalara cevap vermek en doğal hakktır.bu konuda Türk Eğitim Sen İnternet Sayfasında Sayın Razaman Çakırcı'nın açıklamalarına cevap verilmiştir. 

Türk Eğitim Sen'in yapmış olduğu bu açıklamada ki " Bazı İnternet Siteleri Bu Teyyo kılıklı sünepeyi adam zannederek açıklamalarına yer vermiş "cümlesini kabul edilemez olduğunu söylemek zorundayız.

Mebpersonel.com sitesi hakaret İçermediği sürece Tüm Sendika Ve Yetkililerin Görüşlerini ve iddalarını Manşetlerinde taşımaya devam edecektir. 


Ve bunda sonra ki röportajımızı da Türk Eğitim Sendikası Yetklileri ile yapmak için randevu talebinde bulanacağız. 


Ramazan Çakırcı: İsmail Koncuk Bakanla pazarlığa oturduğunu unutmuş Haberimiz İçin Tıklayınız 


Türk Eğitim Sen tarafından Konuyla ilgili Yapılan Açıklama İçin Tıklayınız

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5 Yorum