Türk Büro-Sen Çankırı Şubesi İçişleri Aday Memurları İle Bir Araya Geldi

Türk Büro-Sen Çankırı Şubesi İçişleri Aday Memurları İle Bir Araya Geldi

Çankırı Valiliğince merkez ve ilçelerde çalışan 24 aday memura 3 haftalık hizmet içi eğitim verilmiştir.

Çankırı Valiliğince merkez ve ilçelerde çalışan  24 aday memura 3 haftalık hizmet içi eğitim verilmiştir. 
Konuyla ilgili olarak sitemize vir basın açıklaması yapan Türk Büro-Sen Çankırı Şubesi, şu açıklamalarda bulundu.
Büyük bir kısmı üyemiz olan arkadaşlarımıza Türk Büro-Sen Çankırı Şubesi olarak kalacak yer, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri hususunda yardımcı olunmuştur.

Türk Büro-Sen Çankırı Şube Başkanlığı tarafından 29.01.2013 Salı günü veda yemeği tertip edilmiş olup, kursiyerlerin tamamı ve ders veren İl Nüfus, İl Planlama, İl Yazı İşleri, İl Basın ve Halkla İlişkiler müdürleri, Hukuk İşleri şube müdürü,T.Kamu-Sen Kadın Kolları ve TBS kadın kolları başkanları ile TBS yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yemek sonunda bir konuşma yapan Şube Başkanı Metin Memiş, “öncelikle davete icabet edenlere teşekkür ediyorum. Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Büro-Sen olarak sizlerle beraber olmaktan büyük bahtiyarlık duymaktayız. Sendikamemurların menfaatlerini, hakkını ve hukukunu koruması  için kurulmuş bir sivil toplum kuruluşudur. BizlerTürk Büro-Sen olarak iş güvencesinin sona erdirecek ve anayasanın 128. Maddesinin değiştirilmesine karşıyız. Sizlerden istirhamım size gelen ya da gelecek sendikalara anayasaya bakış açılarını sorunuz, evet diyeceklerini söyleyecekler, esas bam teli burası. Oysa biz Türk Büro-Sen olarak, iş güvencesini ortadan kaldıran/kaldıracak bu anayasaya evet deme lüksümüz dahi yok ”dedi.

Yemeğe katılan il müdürleri böyle organizasyon dolaysıyla teşekkürlerini ifade ettiler. Aday memurlar da; “ daha ilçelerden gelmeden bizleri arayan konaklama ve yemek gibi ihtiyaçlarımız için bizlerin aranması gerçekten çok güzel, ayrıca akşam kaldığımız yerlerde bizleri ziyaretinden dolayı başkan beye, her konuda bizden yardımlarını esirgemeyen, sendika yönetimine, müdürlerimize bu sıcak alakadan dolayı teşekkür ediyoruz” dediler. Daha sonra günün anısına fotoğraf çektirildi.

TBS Çankırı Şubesi

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.