Türk Eğitim Sen 2022 Üye Sayısını Açıkladı

Türk Eğitim Sen 2022 Üye Sayısını Açıkladı

Türk Eğitim Sen 2022 Üye Sayısını Açıkladı

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan Twitter hesabından yaptığı açıklamada 2022 yılında 251.809 üyeye ulaştıklarını açıkladı.

İşte o açıklamalar

37.921 net üye artışı ile son bir yılda en çok yükseliş sağlayan sendika olma gururunu bize yaşatan 251.809 kıymetli üyemize minnet ve şükranla… Türk Eğitim-Sen; ahlaki duruşu ve adam gibi sendikal mücadelesiyle Türk memur sendikacılığının kutup yıldızıdır.

Türk Eğitim-Sen; her durum ve koşulda, hiçbir denge hesabı gütmeden her daim çalışanların yanında saf tutan gerçek sendikadır. Türk Eğitim-Sen; bir yandan eğitim çalışanlarının hak ve kazanımlarını güçlendirme diğer yandan da meslektaşlarımızın şahsiyetini koruma mücadelesini yürüten şerefli bir duruşun adresidir.

Bu başarının ve haklı gururun sahibi ve mimarı, hiç şüphesiz, işyeri temsilcilerimiz ve ilçe/şube yöneticilerimiz başta olmak üzere, fedakarane ve ihlasla Türk Eğitim-Sen’e omuz veren emektarlarımızdır.

Her bir yol arkadaşıma teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum. Her birine ayrı ayrı minnettarım.

Rabbim hepsinden razı olsun. Yürekten inanıyorum ki, her türlü takdire ve övgüye layık bu mücadelemizle, 1 Ağustos 2023 tarihinde toplanacak olan 7. Dönem Toplu Sözleşme masasına hem Türk Eğitim-Sen hem de Türkiye Kamu-Sen yetkili sendika olarak oturacak ve kamu çalışanlarının hak mücadelesi nasıl yürütülür gösterecektir.

Hayırlı olsun.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

11 Yorum