banner476

EKYS sonuçları saat kaçta açıklanacak ?

2020 EKYS sonuçları saat kaçta açıklanacak ?

Sınavlar 09.04.2020, 12:15 09.04.2020, 14:53
EKYS sonuçları saat kaçta açıklanacak ?

2020 EKYS sonuçları ÖSYM tarafından ilan edilen takvime göre bugün açıklanacak. ÖSYM sonuç sayfasından  açıklanacak olan EKYS sonuçları için şu ana kadar sonuc.osym.gov.tr adresinden bir açıklama yapaılmadı.2020 EKYS sınav sonuçlarını bekleyen öğretmenler sonuçlarını merakla beklerken yetkili makamlarca EKYS sonuçları için herhangi bir saat verilmedi.Sadece EKYS sonuçların açıklanma tarihi olarak ÖSYM sayfasında 09 Nisan olarak belirtirmiş.

EKYS sonuçları gün içinde mesai bitmeden  açıklanması bekleniyor. EKYS Sonuçları açıklandığı an aşapıda ki linkimiz aktif olacaktır.

2020 EKYS Sonuçları açıklandı SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ..

2020 EKYS sonuçları açıklantadıktan sonra ki süreç hakkında kısaca bir bilgi verecek olursak. EKYS sonuçları sonrası 60 puan ve üzeri alanlar  mevcut yöneticilerin atanmasında sonra boş kalan yerler için  ilandan sonra ilan sayısının 3 katı kadar aday ğuan üstünlüğüne göre mülakatlara çağrılacak ve mülakat puanın yüzde yirmisi sınav puanın ise yüzde sekseni hesaplanarak oluşacak puan sonrası tercih yapapacaklar.

MEB tarafıdna şu ana kadar mevcut yöneticileri için duyuruya çıkılmadı koranavirüs nedeniyle  atamal takviminde gecikmeler olabilir bu konuda açıklamalar oldukça sitemizde bulabileceksiniz.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@