Halkla İlişkiler ve Tanıtım” bölümü mezunlarından mesaj var

Halkla İlişkiler ve Tanıtım” bölümü mezunlarından mesaj var

Halkla İlişkiler ve Tanıtım” bölümü mezunlarından mesaj var

 Bizler ÖSYM’nin 07 Temmuz 2012 tarihinde yaptığı "Kamu Personeli Seçme Sınavı"na giren 4291 kodlu “Halkla İlişkiler ve Tanıtım” bölümü mezunu bireyleriz.

Bizler Üniversite öğrenimimiz boyunca, sorun çözme, çözüm üretme, top

Toplumsal ilişki, insan psikolojisi, kurumsal kimlik ve imaj, kamu kurumlarında halkla ilişkiler, kültürler arası iletişim, basın yayının etkileri ve yöntemleri gibi birçok alanda beklentilerinize yanıt verecek nitelikte yetiştirildik. İnsanın ve iletişimin olduğu her yerde bize de ihtiyaç duyulduğunu gözlemledik.

İletişim, Teşkilat yönetimi, Basın-Medya İlişkileri, İktisat, Hukuk, Anayasa, Psikoloji, Sosyoloji, Felsefe, İnsan Kaynakları, Uluslararası ilişkiler, Siyaset bilimi, AB gibi çok geniş yelpazede aldığımız dersler de diğer donanımlarımızdır.

Sizlerinde bildiği üzere kamu kuruluşlarında hizmet akışının yoğunluğu nedeniyle iletişimin en üst seviyede tutulması gerekmektedir. Bunun içindir ki insan iletişimi ve yöneticilik konularında eğitim görmüş bizler, halka karşı hukuki, hizmeti ön plana alan ve yardımcı olmaya yönelik, aynı zamanda toplumun güven ve desteğini sağlama konularında yeterli bilgi birikimine sahibiz.

Bu nedenlerle, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunları olarak kurumunuz bünyesinde gerek gördüğümüz ders içerikleri bakımından, gerekse yöneticilik ve iletişim alanında uzmanlaşmış bireyler olarak sizlere çok fayda sunacağımızı teyit etmekteyiz. Alacağınız nitelik kodlarına 4291 kodunu eklemenizi ve alanımızla ilgili bölümlerinizde de sadece 4291 kodlu Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunlarını istihdam etmenizi bekliyoruz.

Başarılı çalışmalarınızın devamını diler, saygılar sunarız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.