banner476

Sözleşmeli Öğretmenlerin Güvenlik Soruşturmaları Hala Tamamlanmadı

Ataması Yapılan Sözleşmeli Öğretmenlerin Güvenlik Soruşturmaları Hala Tamamlanmadı.

Sözleşmeli Öğretmenler 26.09.2017, 18:32 26.09.2017, 18:38
Sözleşmeli Öğretmenlerin Güvenlik Soruşturmaları Hala Tamamlanmadı

2017 Temmuz ayında sözleşmeli öğretmen atamaları yapıldı. Ataması yapılan öğretmenlerden acil bir şekilde evrak teslimi istendi. Öğretmenler de gerekli belgeleri teslim ederek beklemeye başladılar. Yeni eğitim-öğretim yılı başlamadan göreve başlamaları gereken sözleşmeli öğretmenlerden hala daha güvenlik soruşturması sonucu açıklanmayanların olduğunu Mebpersonel.com olarak öğrenmiş bulunmaktayız.

Bu öğretmenlerimizin endişeli bekleyişi devam ettiği gibi; bu öğretmenlerimizin girmesi gereken dersler de ya boş geçiyor ya da yerlerine ücretli öğretmen temin ediliyor.

Ataması yapılan 20 bin sözleşmeli öğretmenin çok büyük bir kısmı görevine başlamış olmasına rağmen, bekleyişi devam eden bu öğretmenlerimizin de güvenlik soruşturması en kısa sürede tamamlanmalıdır.

Mebpersonel.com olarak il milli eğitim müdürlüklerinden süreci hızlandırmalarını ve öğretmenlerimizi öğrencileriyle kavuşturmalarını talep ediyoruz.

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (3)
Serpil 3 yıl önce
Sayın site yetkilileri, bizi ek 10000 konusunda çok umutlandirdiniz. Şimdi neden SUSTUNUZ? 2017 Mayıs mülakatlilara ek 10000 ne oldu? Hani geri sayım başlamıştı? MEBPERSONEL NEREDESINIZ?
hicran 3 yıl önce
Ek 10000 atama sözü tutulmalıdır.
Seda 3 yıl önce
Kardeşim mardine bilgisayar öğretmeni olarak atandı fakat güvenlik soruşturma dosyasi elimize ulaşmadı deniliyor ne kadar daha bekleyeceğiz lütfen hızlanın biraz ders yılı başladı daha neyi bekliyorsunuz...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@