2022 Özür Grubu Atamaları Takvimi Ne Zaman Yayınlanacak?

2022 Özür Grubu Atamaları Takvimi Ne Zaman Yayınlanacak?

MEB, 2022 Özür grubu atamaları takvimi ne zaman yayınlanacak.

2022 Özür grubu atamaları takvimi ne zaman açıklanacak? Öğretmenler 2022 yılında yapılacak Özür grubu atamaları takvimi konusunda meraklı bekleyişi sürerken MEB tarafından şu ana kadar 2022 Yılı yer değiştirme takvimi yayınlanamadı.

Bilindiği üzere Özür grubu atamaları yer değiştirme takviminde Yarıyıl dönemi ve yaz dönemi olmak üzere iki defa atamalar yapılıyor.

Öncelikle 2022 yarıyıl tatilinde yapılacak Özür grubu atamaları için tahminen 24 Ocak - 4 Şubat tarihleri arasında yapılmasına kesin gözü ile bakılıyor.

2022 Yaz dönemi özür grubu atamaları ise genellikle İl içi ve il dışı yer değiştirme atamaları sonrası yapılmaktadır ve bu zamanda Ağustos ayına denk gelmektedir.

Nihai olarak Özür grubu atamaları için takvimin MEB tarafından kısa bir süre içerisinde açıklamasını bekliyoruz.

MEB Personel Facebook Grubumuza katılıp 2022 Özür grubu atamaları takvimi ile ilgili en güncel ve hızlı gelişmelerden haberdar olabilirsiniz Ve sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

Facebook Grubumuza Katılmak İçin : Tıklayınız

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.