banner476

Anneler günü mesajları kısa ve uzun 2020

Anneler günü mesajları kısa ve uzun

Yer Değiştirme 09.05.2020, 22:42
Anneler günü mesajları kısa ve uzun 2020

 Anneler günü mesajları kısa ve uzun  Kıymeti hiçbir zenginlikle kıyaslanamayacak yaşam sebebimiz ,zorluklara karşı  dayanağımız ilk öğretmenimiz olan annelerimiz; hayatlarıyla kotardıkları tecrübelerini, sabır, sevgi ve şefkatle birleştirerek evlatlarına aktaran en aziz varlıklardır. Karşılıksız sevginin saf ve samimi halini ancak onların tebessümlerinde görebilirsiniz. Bir anne için çocuğunun mesut olmasından daha büyük bir hazine tasavvur olunamaz zira anneliğin doğasında almadan vermek , hayatın acımasızlığına karşı evladına kol kanat germek, onun mutluluğu için her türlü feragatte bulunmak vardır. Peygamber efendimiz dahi " Cennet annelerin ayakları altındadır." buyurarak onlara karşı göstereceğimiz hürmet ve minnet hislerinin ne kadar yetersiz olduğunu  ifade eder. Bir annenin çocuğu için taşıdığı değer en yüce mertebenin en güzel mükafatına müsavidir.        

       Bu duygu ve düşüncelerle  başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere tüm  annelerimizin ve kalbinde bir annenin şefkatini taşıyan tüm kadınlarımızın Anneler Günü'nü en içten dileklerimle kutluyor sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hayat geçirmelerini temenni ediyoruz.

En Güzel Anneler Günü Mesajları

  • Hayat yolculuğumun en başından beri beni besleyen, üzerimden duayı hiç eksik etmeyen, benim için her an endişelenen, bana rehberlik eden ve her arayışımda beni destekleyen kişi sendin anneciğim. İhtiyacım olan sevgi için her gün orada olduğunu biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun!
  • Bana yolları göstermek için orada olduğun sürece, hiçbir şey için endişelenmem gerekmiyor. Seni seviyorum anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun!
  • Sarılmaya ihtiyacım olduğunda, kolların benim için her zaman açık. Bir arkadaşa ihtiyacım olduğunda, her zaman yanımdasın. Bir derse ihtiyacım olduğunda, en iyi öğretmensin. Gücün ve sevgin bana her zaman rehberlik ediyor. Seni çok seviyorum anneciğim, Anneler Günün kutlu olsun!
  • Çocukken, bana örnek olmak için benden önce; gençken, her ihtiyacım olduğunda beni gözetmek için arkamdan, yetişkin olduğumda ise destek vermek için hep yanımda yürüdün. Her an yanımda olduğun için sana minnettarım. Anneler Günün kutlu olsun!
  • Gözyaşı döktüğümde, neşeli olduğumda ya da korktuğumda, yanımda her zaman sen vardın. Her zaman orada olduğunu biliyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Anneler Günü Sözleri

  • Sen benim ilham kaynağımsın. Çocuklarım için her zaman senin gibi bir anne olmak istemişimdir, böylece beni yetiştirmiş olduğun gibi onları yetiştirebilirim. Anneler Günün kutlu olsun!
  • Bana iyi bir insan olmak için ihtiyacım olan her şeyi sen öğrettin. Sen sadece annem değil, aynı zamanda öğretmenimsin. Anneler Günün kutlu olsun!
  • Annelerimizin bizi en mükemmel şekilde yetiştirme çabaları olmasaydı bu dünya asla harika olmazdı. Anneler Günün kutlu olsun!
  • Anneler Günün kutlu olsun anneciğim! Benim annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum!
  • Sen benim kalbimin içinde tuttuğum en güzel şeysin, Anneler Günün kutlu olsun!

          

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@