En Güzel Resimli 19 MAYIS mesajları 2020

En Güzel Resimli 19 MAYIS mesajları

Yer Değiştirme 19.05.2020, 10:33 19.05.2020, 10:34
En Güzel Resimli 19 MAYIS mesajları 2020

En Güzel Resimli 19 MAYIS mesajları 19 Mayıs Kutlama  Mesajları 202019 Mayıs’ın Türk tarihi açısından önemi çok büyük. 19 Mayıs 1919 günü, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk Samsun’a yola çıkarak Milli Mücadele’yi başlatmıştır. Ve böylelikle Türkiye Cumhuriyeti’nin temelleri atılmıştır. İşte bu şanlı güne yakışır en güzel 19 Mayıs mesajları sizin için yazımızda yer alıyor.

Mustafa Kemal Atatürk, Samsun’a çıkarak Kurtuluş Savaşımıza başlattığı bu günü gençlerimize adamıştır. 19 Mayıs günü, ülkemizde Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanmaktadır. Bu ülkenin gençleri, bizim teminatımızdır. 19 Mayıs 1919’da temelleri atılan cumhuriyetimiz, milletimizin egemenliği ve geleceği bugünün gençlerine emanettir. İleri yıllarda Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetlerini gelecek yıllara aktaracak olan yine bu güzel gençlerdir. Bu nedenle Türk gençlerine sahip çıkmalı, onları desteklemeliyiz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı bizlere Türk gencinin ne kadar saygı duyulmaya ve değer verilmeye layık olduğunu şiddetle hatırlatır nitelikte bir bayram. Atatürk’ün “Bütün ümidim gençliktedir” derken Türk gencinin gücünü ve önemini hep beraber daha çok kavrıyoruz adeta.

Türkiye Cumhuriyeti'ni çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak ve bizden sonraki nesillere teslim etmenin en büyük görevimiz olduğunun bilincindeyiz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 mayıs mesajları

Bilindiği üzere yaşamakta olduğumuz ve tüm dünyaya yayılan Covid – 19 salgını nedeni ile toplu etkinlikler rafa kaldırıldı. Artık sosyal hayatımız bir buçuk metrelik sosyal mesafe ve maskeler çerçevesinde, kısıtlı bir çerçeve içerisinde var. Salgın nedeniyle önlem amaçlı bu sene 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ne yazık ki kutlanamayacak. Ancak biz biliyoruz ki her bir Türk vatandaşı bu önemli günü kalplerinde hissediyor ve ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’e derinden minnet duyuyor. Biz de hem Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla ve minnetle anıyor, hem de gençlerimizin Gençlik ve Spor Bayramı’nı en içten ve kalpten bir şekilde kutluyoruz.

Türk tarihinin en önemli dönüm noktası olan 19 Mayıs günü için birçok 19 Mayıs mesajları bulunmakta. Birçok kişi bu tarih nedeniyle en güzel 19 Mayıs mesajları arayışına girmiş bulunuyor. Bu yazımızda en güzel 19 Mayıs mesajları  kısa 19 Mayıs mesajlaır , uzun 19 Mayıs nmesajları sizin için bir arada bulunuyor.

EN GÜZEL 19 MAYIS mesajları;

Milletimiz çok büyüktür. Hiç korkmayalım. O, esaret ve aşağılığı kabul etmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Türkiye Cumhuriyeti'ni çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak ve bizden sonraki nesillere teslim etmenin en büyük görevimiz olduğunun bilincindeyiz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 mayıs mesajları

Yeni bir güneş doğar Karanlığa gömülmüş Vatana nur oldu o Yas bağlayan ruhlara Yüreklere doldu o 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 mayıs mesajları

Hürriyetin, Bağımsızlığın, Egemenliğin, Cumhuriyetin yılmaz bekçileri olan Türk gençliğine bayram olarak armağan edilen ve Milli Mücadelenin başlangıcı olan bu anlamlı gününüzü Kutlarım.

19 mayıs mesajları

Milli hedefler, milli irade yalnız bir kişinin düşünmesinden değil, bütün milletin arzularının, emellerinin birleşmesinden ibarettir. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 mayıs mesajları

19 Mayıs günü, Yaşıyor kalbimizde, Atatürk güneş gibi, Her zaman içimizde. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 mayıs mesajları

Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun

19 mayıs mesajları

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@