İl İçi yer değiştirme ve  İl Dışı ve Özür Grubu Atama Yer Değiştirme Takvimi

İl İçi yer değiştirme ve İl Dışı ve Özür Grubu Atama Yer Değiştirme Takvimi

2022 İl İçi yer değiştirme ve İl Dışı ve Özür Grubu Atama Yer Değiştirme Takvimi

Öğretmenler 2022 İl İçi yer değiştirme ve İl Dışı ve Özür Grubu Atama Yer Değiştirme Takvimi için MEB'den açıklama bekliyor.

2022 yer değiştirme dönemi öncelikle il içi isteğe bağlı yer değiştirmeleri devamında ise isteğe bağlı il dışı yer değiştirmeleri ve devamında ise Özür grubu atamaları ile devam edecek.

Mayıs ayında başlayacak İl İçi yer değiştirme süreci ile başlaması beklenen takvimin ve İl Dışı ve Özür Grubu Atama Yer Değiştirme ile Eylül ayına kadar bitirilmesi planlanıyor.

Merakla MEB tarafından 2022 İl İçi yer değiştirme ve İl Dışı ve Özür Grubu Atama Yer Değiştirme Takvimini bekleyen öğretmenler için çok kısa bir zaman içerisine takvim ve duyurunun yapılması planlanıyor.

MEB tarafından konu ile ilgili duyuru yapıldığı an mebpersonel.com sitemizde olacak.

MEB Personel Telegram kanalına katılıp konu ile ilgili en güncel ve hızlı gelişmelerden haberdar olabilirsiniz Ve sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

MEB PERSONEL TELEGRAM KANALI İÇİN: https://t.me/MebPersonel

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

10 Yorum