banner476

İl İçi Yer Değiştirmelerde Takvime Uyulmuyor

İl milli eğitim müdürlükleri, MEB'in il içi yer değiştirme takvimine uymuyor.

Yer Değiştirme 06.06.2017, 23:00 07.06.2017, 18:10
İl İçi Yer Değiştirmelerde Takvime Uyulmuyor

MEBPERSONEL - İl milli eğitim müdürlükleri, MEB'in il içi yer değiştirme takvimine uymuyor.

Öğretmenlerin il içi yer değiştirme sonuçları 6 Haziran Salı günü açıklanacaktı. 2017 il içi yer değiştirme takvimine göre en geç 6 Haziran tarihine kadar il içi yer değiştirme sonuçları açıklanacaktı.

İşte MEB tarafından yayımlanan kılavuzun ilgili maddesi:

Mebpersonel.com olarak anlık takip ettiğimiz süreçte, 6 Haziran gecesi saat 23.00 itibariyle sadece 18 il milli eğitim müdürlüğü il içi yer değiştirme sonuçlarını açıkladı. MEB'in yayımladığı atama takvimine sadece 18 il milli eğitim müdürlüğü uyarken; 63 il milli eğitim müdürlüğü ise takvime uymadı.

Öğretmenlerimiz sabahten beri bilgisayar başında sonuçları beklerken hayal kırıklığına uğradılar. İllerin büyük bir kısmında sonuçlar bir sonraki güne kaldı.

Mebpersonel.com olarak il milli eğitim müdürlüklerini takvime uymaya ve bir an önce il içi yer değiştirme sonuçlarını açıklamaya davet ediyoruz.

MEBPERSONEL.COM / ÖZEL

Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (28)
Rezalet 3 yıl önce
i̇l milli eğitimler bir sonuç açıklama işlemini bile yapamıyor bu kadar öğretmen heyecanla boşu boşuna bekliyor görevini yapmayan kişilerin ceza almasını istiyoruz. bu yaptıkları resmen rezalet...
Sait 3 yıl önce
Ne zaman uyuldu ki??Hem sanki uyulsa bile boş yer mi vardi ki yer degistirme olsun? Boşa bekliyoruz
güldüm 3 yıl önce
güldüm sizde gülün......
yorumcu74 3 yıl önce
bakanlığın takvimine uymayan, kendi başına buyruk davranan il milli eğitim müdürleri hakkında bakanlık işlem yapmalıdır. ne demek bakanlığın takvimine uymamak? o zaman bakanlık ne diye var? gereken yapılmalıdır. aksi halde bakanlık kendi söyleyen kendi dinleyen bir konuma düşecek ve kamuoyu nezdinde yalancı pozisyona düşecektir.
mali 3 yıl önce
Klavuza uymayan butun milli egitim mudurlerinin bakanliktarafindan gorevden alinmasini istiyorum eger bu yapilmazsa bakanin gorevini yaptiramadigi icin istifa etmesini bir vatandas olarak istiyorum...
Eğitim şart 3 yıl önce
Biraz ciddiye alınsın .. Birazcık...Sabahtan başladık bakınmaya.yazik
Erdinc 3 yıl önce
Terbiyesizleerrr
Öğretmenimmm 3 yıl önce
lütfen acıklansın çalıştığım okulda bir gün daha kalmak istemiyorum.uyku haram bize bu gece
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@