banner476

İstanbul İl İçi İsteğe Bağlı Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı

Öğretmenlerin 2017 il içi isteğe bağlı atama sonuçları açıklanıyor. Milli Eğitim Müdürlüklerinde listeler ilan edilmeye başlandı. Öğretmenlerin il içi isteğe bağlı yer değiştirme sonuçlarını açıklayan illerden biri de İstanbul oldu. İstanbul il içi isteğe bağlı yer değiştirme sonuçları için tıklayınız.

Yer Değiştirme 07.06.2017, 13:45 07.06.2017, 13:50
İstanbul İl İçi İsteğe Bağlı Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı

Öğretmenlerin 2017 yılı il içi isteğe bağlı yer değiştirme işlemlerinde son basamağa gelindi. İl içi isteğe bağlı yer değiştirme sonuçları Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından açıklanmaya başlandı. Öğretmenlerin 2017 yılı il içi isteğe bağlı yer değiştirme sonuçlarını açıklayan illerden biri de İstanbul oldu. 

İSTANBUL İL İÇİ İSTEĞE BAĞLI ATAMA SONUÇLARI

Bilindiği üzere öğretmenlerin 2017 yılı il içi isteğe bağlı yer değiştirme işlemleri 22 Mayıs ile 27 Mayıs tarihlerinde başvuruların alınması ile başladı. İl Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından ihtiyaç listeleri yayımlandı ve bu doğrultuda öğretmenler de başvurularını ilettiler. 

Başvuruların sona ermesinin ardından şimdi de atama sonuçlarının açıklanması bekleniyor. Öğretmenlerin il içi isteğe bağlı atama sonuçları İl Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından açıklanacak. Milli Eğitim Bakanlığının takvimine göre atamaların 6 Haziran 2017 tarihinde açıklanması gerekiyor. Bu doğrultuda bütün iller bugün veya en geç yarın atama sonuçlarını açıklayacaklardır.

Atama sonuçlarını açıklayan illerden biri olan İstanbul İl Milli Eğitim müdürlüğü öğretmenlerin meraklı bekleyişini giderdi. İstanbul dışındaki iller için il içi isteğe bağlı yer değiştirme sonuçlarını bekleyenler aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirler.

TÜM İLLERİN SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@