MEB'de 76.Maddeden Sınavsız 2  Şube Müdürü Ataması Yapıldı

MEB'de 76.Maddeden Sınavsız 2 Şube Müdürü Ataması Yapıldı

MEB'de 76.Maddeden Sınavsız Şube Müdürü Atamaları Hız Kesmeden Devam Ediyor.

MEB'de sınavla atanması gereken Şube Müdürlüğü kadrolarına 76.maddeden atamalar son haftaların en güncel konularından biri bu konuda yapılan eş, dost ,akraba atamaları gündemde çıkan haberler ile kamuoyunca öğrenilip takip ediliyor.

Samsun'dan sitemize gönderilen bilgide 76.Maddeden Neşe Özyay'ın Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ,Ömer Faruk Kahraman'ın ise Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atamasının yapıldığı yer aldı.

Ayrıca yapılan bu atamalar ile birlikte Samsun'da 1.Bölgede Şube Müdürlüğü normların dolduğundan dolayı rotasyondan dolayı yer değiştirecek Şube Müdürlerine kapandığı ifade edildi.

MEB rotasyon duyurusunda sonra bir çok atama yaptığı için rotasyona tabi olan Şube Müdürleri de bu atamalardan epeyce rahatsız olmaktadır.

MEB Personel İnstagrama katılıp konu ile ilgili en güncel ve hızlı gelişmelerden haberdar olabilirsiniz Ve sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

MEB PERSONEL İnstagram KANALI İÇİN: TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

46 Yorum