MEB'de bu da oldu .64 Yaşında Daire Başkanı Olarak Atandı

MEB'de bu da oldu .64 Yaşında Daire Başkanı Olarak Atandı

MEB'de bu da oldu .64 Yaşında Daire Başkanı Olarak Atandı

MEB'de yapılan atamalar hız kesmeden devam ederken son gelen bilgilere göre yapılan bir atama sonrası artık bu kadar olmaz detirtecek cinsten.

Trabzon İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığını yürüten Zekeriya Taştan'ın Hayat Boyu Öğretim Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak ataması yapıldı.

Trabzon İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zekeriya Taşan müdürümüze öncelikle uzun ömürler diliyoruz kendisi 1958 doğumlu yaş haddinden zorunlu olarak 2023 yılında emekli olması gerekecektir.

1 Milyonluk eğitim camiası içerisinde emekliliğine bir sene kalan bir yöneticinin Trabzon'dan Ankara'ya Daire Başkanı olarak atamasının yapılmasına gerçekten anlam veremiyoruz.

Bu atama şunu gösterdi ki , Mahmut Özer'in Bakan olarak başlamasından sonra bugüne kadar yapılan atamalar ve görevden almalar 76. madde ile atama tartışmaları daha da çok alevlenecek.

zekeriyatasan.png

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

44 Yorum