MEB'de İl Müdürü ve İlçe Müdürü Atamaları Yapıldı.

MEB'de İl Müdürü ve İlçe Müdürü Atamaları Yapıldı.

MEB'de İl Müdürü ve İlçe Müdürü Atamaları Yapıldı.

MEB'de atamalar ve görevden almalar hız kesmeden devam ediyor. Öncelikle geçen haftalarda Şırnak İl Milli Eğitim Müdürünün Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmasından dolayı Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğünde şube müdürü olarak görev yapan Mirza Tetik atandı.

Bayburt İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hakan Tokar Ankara Yenimahalle İlçe Müdürlüğüne atanırken geçtiğimiz ay Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden alındıktan sonra Daire Başkanı olarak atanan Rahmi Güney bu sefer Daire Başkanlığından Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Bu atamada dikkat çeken en önemli kısım ise bir il milli eğitim müdürünün ilçe milli eğitim müdürü olarak atanması ,Bayburt İl Müdürü önce 76.Maddeden Yenimahalle ilçe müdürlüğüne şube müdürü olarak atandıktan sonra ilçe müdürü olarak görevlendirilmiş.

Ayrıca Görevden alınan Yenimahalle İlçe Müdürü Tevfik Soydan Karahan ise Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü emrine öğretmen olarak atanmış

www.mebpersonel.com

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

20 Yorum