banner476

Öğretmenlerin eş durumu atama yer değiştirme başvuruları ne zaman başlayacak?

Öğretmenlerin 2017 Ocak eş durumu atama yer değiştirme başvuruları ne zaman başlayacak? Özür grubu atama ekranı ne zaman açılacak? MEB özür durumu atama takvimi haberimizde.

Yer Değiştirme 30.12.2016, 19:12
Öğretmenlerin eş durumu atama yer değiştirme başvuruları ne zaman başlayacak?

 MEB PERSONEL - Öğretmenlerin 2017 Ocak durumu atama yer değiştirme başvuruları ne zaman başlayacak? Özür grubu atama ekranı ne zaman açılacak? MEB özür durumu atama takvimi haberimizde.

MEB, öğretmenlerin il içi ve iller arasında yer değiştirme işlemleri için 2017 Ocak takvimini açıkladı. Buna göre, başvuruların kabul edilmesi ve onay süreci, 4-10 Ocak 2017 arasında yapılacak.


Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2017 Ocak dönemi öğretmenlerin il içi ve iller arasında aile birliği, sağlık, can güvenliği mazeretleri ve engellilik durumu ile diğer nedenlere bağlı yer değiştirme işlemleriyle ilgili takvimi açıkladı. Buna göre, başvuruların kabul edilmesi ve onay süreci, 4-10 Ocak 2017 tarihleri arasında yapılacak. Tercihlerin yapılması ve onaylanması ise, 13-18 Şubat’ta olacak. Atamalar 20 Ocak’ta gerçekleştirilecek. Tebligat ve ilişik kesme işlemleri ise 23 Ocak’tan itibaren yapılacak. 
Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (2)
Ahmet GÜNDOĞDU 4 yıl önce
2016 şubatta atananıp atama yerlerine gönderilmeyenler çok mağdur. lütfen bizde başvuralım. destek bekliyoruz. çoluk-çocuk perişan olduk
b.boz 4 yıl önce
il içi eş durumu atamada eşi emekli olanlara lütfen yıl şartı konmasın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@