Öğretmenlerin İl içi atama ve  İl dışı atamaları konusunda talepler Bakan Özer'e aktarıldı.

Öğretmenlerin İl içi atama ve İl dışı atamaları konusunda talepler Bakan Özer'e aktarıldı.

Öğretmenlerin İl içi atama ve İl dışı atamaları konusunda talepler Bakan Özer'e aktarıldı.

Eğitim Bir Sen Genel Başkanı Ali Yalçın twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada İl içi atama ,il dışı atamaları ve özür grubu atamaları döneminde normların güncel tutulması gerektiği ve il içi atamalarda sıralamatigin çalıştırılması yönünde talepleri Bakan Mahmut Özer ile paylaştıklarını açıkladı.

Ali Yalçın'ın İl İçi atama , İl dışı atama ve özür grubu atamaları konusunda yaptığı o açıklama.

Milli Eğitim Bakanı Sn.Mahmut Özer ile öğretmenlik kariyer basamakları uygulama süreci, öğretmen atama-yer değiştirmede yaşanan ve mağduriyetlere sebep olan uygulama kusurlarının ortadan kaldırılması için sendika olarak eğitim çalışmalarının talep ve beklentilerini paylaştık.

Yaz dönemi başlayacak il içi, il dışı ve mazeret atama sürecinde öğretmenlerimizin taleplerinin karşılanabilmesi için normların güncel tutulmasını, il/ilçe emri uygulamasının yeniden değerlendirilmesini, sıra atamalarının tekrar hayata geçirilmesi gerektiğini ifade ettik.

MEB Personel İnstagrama katılıp konu ile ilgili en güncel ve hızlı gelişmelerden haberdar olabilirsiniz Ve sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

MEB PERSONEL İnstagram KANALI İÇİN: TIKLAYINIZ

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

7 Yorum