banner476

Özür Grubu Atamaları MEBBİS Başvuru Ekranı (Ocak 2017) AÇILDI

MEB Özür Grubu Atamaları 2017 Ocak MEBBİS Başvuru Ekranı AÇILDI. Eş durumu atamaları başvuru ekranı. Özür durumu yer değiştirme başvuruları nereden yapılacak? Öğretmenlerin mazeret yer değiştirme başvuru ekranı ne zaman açılacak? Detaylar haberimizde.

Yer Değiştirme 04.01.2017, 19:09 04.01.2017, 19:11
Özür Grubu Atamaları MEBBİS Başvuru Ekranı (Ocak 2017) AÇILDI
 MEB Özür Grubu Atamaları 2017 Ocak MEBBİS Başvuru Ekranı AÇILDI. durumu atamaları başvuru ekranı. Özür durumu yer değiştirme başvuruları nereden yapılacak? Öğretmenlerin mazeret yer değiştirme başvuru ekranı ne zaman açılacak? Detaylar Mebpersonel.com'da.

Öğretmenlerin özür grubu atama süreci başlıyor. Başvurular 4 Ocak Çarşamba günü itibariyle yapılacak. Öğretmenlerin eş, sağlık ve diğer mazeretlerine bağlı yer değiştirme başvuruları mebbis.meb.gov.tr adresi üzerinden yapılacak. Özür grubu atamaları MEBBİS başvuru ekranı AÇILDI.

Başvurular 2 aşamada yapılacak. Atamalar ise 20 Ocak 2017 tarihinde yapılacak.

Özür grubu atamaları MEBBİS başvuru ekranına ulaşmak için
TIKLAYINIZ

Milli Eğitim Bakanlığına  bağlı eğitim kurumlarında görevli öğretmenlerin 2017 Ocak ayı aile birliği, sağlık, can güvenliği mazeretleri ve engellilik durumu ile diğer nedenlere bağlı yer değiştirme duyurusu Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından  yayınlandı.

Duyuruda yer alan takvime göre; başvuruların kabul edilmesi ve onay süreci  4 -10 Ocak 2017 tarihinde, tercihlerin yapılması ve onay süreci  13-18 Ocak 2017 tarihinde,  atamalar  ise 20 Ocak 2017 tarihinde yapılacaktır. 
MEB 2017 Ocak Özür Grubu Atama Kılavuzu İçin Tıklayınız
Kaynak: www.mebpersonel.com
Yorumlar (2)
Muttalip 4 yıl önce
Ne olur irtibatiniz olan yetkili kisilere soyleyin aday ogretmenlerin tumune aile birligine bagli atama hakki versinler. Hala degisiklik yapabilirler. Esim dogum izni nedeniyle kasimda baslama yapti asıl atandigi yere. Dolayisiyla Agusosta dahi basvuru hakki elde edemiyor.Bu haksizligi duzeltsin meb
hasan 4 yıl önce
neden kimse aday öğretmenler için sesini çıkarmıyor evet daha değişebilir hem aile önemli diyorsunuz hem bizi ayırıyorsunuz il içi atama verip de il dışı vermek hangi hukuk devlete yakışır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@