Kılıçaslanlı öğrenciler Amerikalı hocalardan İngilizce kursu alıyor

Kılıçaslanlı öğrenciler Amerikalı hocalardan İngilizce kursu alıyor

Kılıçaslan Eğitim Kurumları’na bağlı Özel Kılıçaslan Liseleri, yaz döneminde öğrencilerine İngilizce kurs veriyor. Öğrencilerin konuşma dilini geliştirmeleri amacıyla açılan kursta Amerika’dan getirilen hocalar eğitim veriyor.         Özel...

Kılıçaslan Eğitim Kurumları’na bağlı Özel Kılıçaslan Liseleri, yaz döneminde öğrencilerine İngilizce kurs veriyor. Öğrencilerin konuşma dilini geliştirmeleri amacıyla açılan kursta Amerika’dan getirilen hocalar eğitim veriyor.

        Özel Kılıçaslan Liseleri Müdürü Salih Öngül, her yıl düzenli olarak yaptıkları kurslara devam ettiklerini ve bir aylık İngilizce kursu açtıklarını ifade etti.

        Bir ay süreyle devam edecek İngilizce Dil Okulu’na Amerika ve Kanada’dan gelen ana dili İngilizce olan yabancı öğretmen ve bilgisayar destekli eğitimle öğrencilerin yabancı dil seviyelerinin artırılması amaçlanıyor. Bu yıl ön hazırlık dersleri ve yoğun İngilizce, Cambridge ESOL sınavı FCE’ye hazırlık ve genel İngilizce olmak üzere 3 farklı kur olarak yaz okulu düzenlendi. Öğrenciler öğleden sonraları da farklı sosyal aktivitelerle dinlenme imkânı buluyorlar. Ayrıca bu aktivitelere katılan yabancı öğretmenler pratik yapma imkânı da elde ediyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.