Muş Merkez Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Türkiye 2.si

Muş Merkez Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Türkiye 2.si

Muş Merkez Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO), eğitimde kalite dalında Türkiye 2.'si oldu.    Okul Müdiresi Melehat Aydın’ın ekip çalışmaları sonucu Muş’ta ilk defa eğitimde kalite dalında Türkiye 2.liği...

Muş Merkez Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO), eğitimde kalite dalında Türkiye 2.'si oldu.

    Okul Müdiresi Melehat Aydın’ın ekip çalışmaları sonucu Muş’ta ilk defa eğitimde kalite dalında Türkiye 2.liği ödülü alındı. Melehat Aydın'a ödülünü Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ve Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer verdi. Melehat Aydın, "Muş Merkez Kız YİBO, yoğun, meşakkatli çalışmalarının sonucunu en kaliteli ekip ödülünü, Türkiye 2.liği olarak sonuçlandırmıştır. Bunun farklı gururunu yaşıyoruz. Bizleri bu anlamda değerlendiren ve bu ödüle layık gören başta Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer ve ödül törenine katılmış olan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'a saygılarımı tekrar sunmak istiyorum. Bu ödül bizim için bir çalışma sonucu olarak görülse de, bundan sonraki çalışmalarımızın için çok etkili olacaktır." dedi.

    Muş Merkez Kız YİBO Okul Müdür Yardımcısı Faruk Özkan ise “Muş Merkez Kız YİBO olarak , toplam kalitede hak ettiğimiz Türkiye 2. 'liğini aldık. Artık güzel Muş’umuz güzel haberler ile eğitimde atılımla anılacaktır." diye konuştu.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.