Okul bahçesinde bahar şenliği düzenlediler

Okul bahçesinde bahar şenliği düzenlediler

Balıkesir'in Edremit Salih Korkut Budaras Anadolu Öğretmen Lisesi, okul bahçesinde bahar şenliği düzenledi.        Okul müdürü Yusuf Söbüoğlu’nun konuşmasının ardından, daha önce yapılan yarışmalarda...

Balıkesir'in Edremit Salih Korkut Budaras Anadolu Öğretmen Lisesi, okul bahçesinde bahar şenliği düzenledi.

        Okul müdürü Yusuf Söbüoğlu’nun konuşmasının ardından, daha önce yapılan yarışmalarda birinci olan öğrencilere başarı belgeleri, dereceye giren sınıflara madalyaları ve şampiyon sınıfa kupası verildi. Daha sonra okulun müzik öğretmeni Hadi Tiryaki eşliğinde yapılan müzik programında öğrenciler, dans gösterileri ve şarkılarla doyasıya eğlendi ve stres attı. Ayrıca okul bahçesinde okul aile birliği başkan yardımcısı Dilek Güleli tarafından lokma ikramı yapıldı.

        Okul müdürü Yusuf Söbüoğlu bahar şenliği ile ilgili şunları söyledi: “Her zaman ifade ettiğim gibi okulumuz öğrencilerimizin akademik başarıları yanında sosyal, kültürel, sportif anlamda beceriler kazanmalarını, sağlıklı bir ruh haline sahip iletişim becerileri yüksek kişiler olmalarını önemsemektedir. Bu bağlamda gerçekleştirdiğimiz birçok faaliyetin içinde en geniş kapsamlı ve etkili olanı bahar şenliğimizdir. Bahar etkinliğimiz diğer okullarda yapılan birkaç saatlik veya bir günlük etkinliklerle kıyaslanmayacak bir özellik taşımaktadır. Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz bahar etkinliklerinde kulüplerimiz tarafından öğle araları ve ders çıkışlarında tam 24 yarışma düzenlenmiştir. Bu etkinliklerdeki yarışmaların kulüplerimizce şartnameleri puanlamaları belirlenerek yarışmalar sonunda toplanan puanlara göre birinci olan öğrencilere başarı belgesi, ilk üçe giren sınıflara madalya ile şampiyon sınıfa kupası bugünkü etkinlik finalimizde verilmiştir. Ben bu etkinliği gerçekleştiren kulüplerimize, öğretmen arkadaşlarıma ve üretkenlikleri ve sergiledikleri güzellikler dolayısıyla tüm öğrencilerime teşekkür ediyorum.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.